Promotér Novotný komentuje “trochu necitelné” ukončení rozhodčího

Novotný Marpo Vémola
Na souboj Vémola vs Marpo jsme v podstatě čekali 4 roky, ale nakonec jsme se nedočkali takového rozuzlení, které by si podobný příběh asi zasloužil. Ano, máme vítěze, kterým se stal Karlos Vémola ve čtvrtém kole via TKO, ale ukončení přeci jen vyvolává trochu hořkou pachuť. Nezdálo se totiž, že by byl Marpo v nějakých velkých problémech nebo že by hrozilo drtivé KO. I přesto však rozhodčí, který už prý Marpa upozorňoval, naznal, že je Marpo málo aktivní a duel ukončil. Jak na toto rozuzlení reagoval promotér Novotný?
Buldozer Vémola reaguje na výhru nad Marpem a bučení fanoušků

“Já nevím, co mám říct, protože mě asi někdo natočil, když se to stalo, tak nebudu lhát. Byl jsem nasraný hrozně, ale už mě to docela přešlo, protože to musíme respektovat vždycky. Já jsem nevěděl, že tam byl za Marpem rozhodčí. Když bych měl říct za sebe, tak nám to pokazil všem, protože tohle je zápas, kdy potřebuješ cit a potřebuješ být i jako rozhodčí trochu showman.

Tady ani jednomu nejde o boxerský rekord, o další kariéru, ale tady jim jde oběma o to, aby dostali veškerou možnou možnost ten zápas ukončit a myslím, že to oba říkají. Myslím, že to šlo třeba počítat a nebo dát trestný bod.
 

Zároveň nechci vůbec seslat nějaké peklo na rozhodčího Fránu. On udělal v tu chvíli a v té vteřině nějaké rozhodnutí, za kterým si samozřejmě stojí. Zase znovu, všichni mi vždycky vyčítají, že stojím za rozhodčími, ale on je tak zkušený mezinárodní rozhodčí. Má tisíce zápasů a to, že se mi to teď nelíbí, tak klidně mohu za 14 dní říct, že mi to vysvětlil a dávalo to smysl. Jako, že to teď cítím jako trochu necitelné, to jo no, ale že by mi to vzalo radost z toho večera, to vůbec ne,” reagoval Ondřej Novotný na po-turnajové tiskové konferenci na dotaz od iSport.cz.

Úvodní foto via OKTAGON MMA


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *