Promotér Boris Marhanský hodnotí turnaj RFA Grand Opening

RFA Boris Marhanský
 

Organizace RFA má za sebou druhý turnaj, který navazoval na nedávný zahřívací event. Akce Grand Opening v Bratislavě nabídla vyrovnané souboje, betonování na zemi, zvraty, překvapení, tvrdá ukončení i doprovodnou hudební show a kulturní vsuvku v podobě stand up comedy. Mezi vrcholy akce pak patřil výkon Fapša, který doručil tvrdé KO, obrat Brože, kterého už měl soupeř “na lopatě”, a další výkony. Jak akci jako celek vnímal promotér Boris Marhanský?
Milan Ďatelinka reaguje na překvapivou RFA prohru

“Já bych chtěl v první řadě poděkovat všem divákům, novinářům a zápasníkům, kteří odvedli vynikající sportovní výkony. Děkuji i Osťovi, který zorganizoval první Real Time show v Československu. Jsem rád, že to takhle dopadlo. Samozřejmě se na to zítra musíme znovu podívat. Musíme si to prostudovat a zanalyzovat, abychom se mohli zase posunout. Těším se na naší další akci. Opravdu bych chtěl poděkovat všem borcům, protože bez nich bychom tu neseděli. Myslím si, že hala jim dnes poděkovala sama,” reagoval Boris Marhanský na po-turnajové tiskové konferenci.

Při pohledu na startovku se zdálo, že v několika případech zdálo, že nás čeká jasný průběh, ale nakonec jsme dostali hned celou řadu vyrovnaných soubojů, které nabídly zajímavé a atraktivní momenty. O největší pozdvižení se jistě postaral Miroslav Brož, kterého soupeř několikrát poslal k zemi, ale Inkvizitor tlak ustál a nakonec si ve druhém kole došel pro ukončení.
 

Za MMA Shorties asi celou akci komplexně zhodnotíme v dalším díle Breakdownu, který budeme natáčet nejspíš v úterý, takže bude k dispozivi ve středu/čtvrtek, protože já a Radim jsme akci sledovali v televizi, zatímco Honza byl s Reinders týmem přímo na místě, takže i společně s Homolákem dáme hlavy dohromady a nabídneme naše názory a postřehy z různých úhlů.

Spíš nám napište, jak se akce líbila vám? Vyjádřit se můžete tady v komentářích a nebo na našich sociálních sítích, kde se určitě rozvine zajímavá debata.


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *