Procházkův turnaj UFC 282 sice přišel o Jonese, ale dostal jinou hvězdu

UFC Jon Jones Procházka Teixeira

V souvislosti s prosincovým turnajem UFC 282 se dlouho spekulovalo o tom, že by se na něm mohl vrátit do akce i legendární Jon Jones. Vedení organizace s ním údajně jednalo a sám Bones byl prý tomuto plánu nakloněn, ale nakonec se vše zřejmě zaseklo na soupeři. Šampion Francis Ngannou je totiž po operaci a navíc se vůbec neví, jak to bude s jeho v lednu končící smlouvou. Další ve hře byl Stipe Miocic, ale ani s ním to evidentně nedopadlo. Nemusíme však vůbec zoufat, protože karta turnaje je i tak skvělá a teď navíc dostala další hvězdnou posilu.

VIDEO: Psychopat Bejr na tiskovce zuřivě napadl Tomáše Le Syho

Zahraniční zdroje během víkendu informovaly o tom, že se na turnaji UFC 282 objeví i Paddy Pimblett, což nakonec oficiálně potvrdilo i UFC. Na turnaji UFC 282 tak opravdu uvidíme vycházející a hodně kontroverzní hvězdu, která se utká s Gordonem.

Paddy má v rámci UFC aktuálně na svém kontě 3 výhry v řadě s tím, že všechny zápasy dokázal ukončit před limitem. Zatím však v lize mistrů nečelil žádné vyložené výzvě. Tou nebude ani Jared Gordon, i když je to rozhodně šikovný borec, který z posledních 5 zápasů 4 vyhrál. Uvidíme tedy, jak se spolu oba borci popasují.

Turnaj UFC 282 se však jasně vyprofiloval jako možná akce roku, protože nabízí skutečně hodně atraktivní duely, které mají velký potenciál doručit atraktivní podívanou. Bude však důležité, co nakonec turnaj doručí. O akcích UFC 280 a nebo OKTAGON 36 se také mluvilo jako o akcích roku, ale nakonec se realita očekávání nenaplnila. Doufejme tedy, že nás čeká skvělý turnaj, který zakončí Procházkova první titulová obhajoba.
UFC 282: Startovka

Procházka vs Teixeira 2

Lawler vs Ponzinibbio

Blachowicz vs Ankalaev

Shahbazyan Lungiambula

Quarantillo vs Hernandez

Brown vs Silva

du Plessis vs Till

Rozenstruik vs Daukaus

Curtis vs Buckley

Silva vs Salvador

Saaiman vs Lawrence

OSP vs Gustafsson
 

Jiří jde do zápasu s jasným nastavením

„Musím v sobě některé věci změnit. Musím trochu upravit to, jak vnímám ostatní borce nejen ve své divizi, ale v celém UFC. Musím v sobě plně přijmout, že jsem teď šampion a podle toho musím vystavět věci kolem sebe. Musí to pochopit i moje nejbližší okolí a kamarádi. Musím změnit opravdu hodně věcí a to i v běžném každodenním životě, co se týká zvyků. Jsem šampion a musím bojovat jako šampion. Teď jasně platí, že Glover je vyzyvatel. Ukážu mu tedy, proč jsem právě já šampion.

Je to jednoduché, prostě chci být pravý šampion. Chci to ukázat naplno. Nechci nějak do hloubky mluvit o všem, co chci změnit, ale jde o to, že musím přizpůsobit i trénink. Je třeba udělat hodně změn. Musím dále využívat to, co funguje a co mě dostalo až sem, ale musím také identifikovat věci, které jsou navíc a těch se musím zbavit. To samé platí i o lidech kolem mě. Chci kolem sebe mít lidi, kteří jsou na stejné vlně, jako jsem právě teď já. Je to jednoduché. Pokud kolem sebe nemáš věci a lidi, kteří tě podporují, tak to dopadne tak, že tě to všechno stáhne dolů. Chci kolem sebe mít věci, které mě poženou dopředu a které mě budou neustále motivovat,“ vysvětlil Jiří Procházka v rozhovoru s Arielem Helwanim, že svou roli šampiona bere velice vážně.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *