Procházku naučil klíčový únik! Gloverův kamarád reaguje na BJP

Tim Kennedy, Jiri Prochazka

Jiří Procházka se během souboje s Gloverem Teixeirou dostal hned do několika nepříjemných situací, za což byl na sebe dost naštvaný, ale tím nejkrizovějším momentem byl jistě Arm-triangel. Ovšem i tuto situaci překonal. Později přiznal, kdo mu v takové situaci v minulosti pomohl. Paradoxně to byl tréninkový partner Glovera Teixeiry – Tim Kennedy.

Makhmud Muradov potvrdil zrušení zápasu a hned oznámil “lepší” duel

Bývalý zápasník UFC a mariňák Tim Kennedy (18-6) byl hostem našeho zpravodaje Marcela z Mixx Sports Media, který Vám přináší rozhovory z Ameriky. Kennedy byl navštívit jeden z turnajů organizace PFL, kde se ho Marcel zeptal na proběhnuvší zápas Jiřího Procházky s Gloverem Teixeirou, ve kterém triumfoval český samuraj a získal pás šampiona polotěžké váhy UFC.

Kennedy přiznal, že Teixeira je jeho dlouholetý tréninkový partner a kamarád. Možná mu v té chvíli ani nedošlo, že pomohl Jiřímu získat pás šampiona. Procházka totiž po zápase přiznal, že to bylo školení právě Tima Kennedyho, kterého dostalo z nebezpečného Arm-Trianglu, který měl Teixeira velmi dobře nasazený.


“Byl to ten arm-triangle. Chytl to fakt dobře, už jsem začínal chrčet. Hlavou se mi honilo: Teď ne do pr… Takhle blbě to skončit nemůže. Kámo, pojďme něco vymyslet. A začal jsem přemýšlet, až mi došlo, že mě přesně tuhle obranu učil bývalý zápasník a mariňák Tim Kennedy, když měl školení ve Vyškově. Snad osudové setkání. Aby se to ale povedlo, musí člověk fakt chtít přežít. A to já chtěl,” vysvětlil Jiří v rozhovoru pro iDNES.cz.

Co říká Tim Kennedy na úžasný titulový zápas mezi Jiřím Procházkou a Gloverem Teixeirou? Pamatuje si jejich osudové setkání ve Vyškově? Na to se můžete podívat v následujícím rozhovoru:

 1 komentář na “Procházku naučil klíčový únik! Gloverův kamarád reaguje na BJP”

  1. Pingback: Garba slavil krvavé vítězství nad Reljičem! Dopadne souboj s Peštou?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *