Procházka reaguje na duel Ankalaev vs Smith! Jak to vidí s vyzyvatelem?

Jiří Procházka BJP Smith Ankalaev

V souvislosti s turnajem UFC 277 se oči domácích fanoušků upínali k souboji Ankalaev vs Smith, který měl případně promluvit do vývoje na vrcholu polo-těžké váhy, kde se stále řeší, s kým se utká šampion Jiří Procházka ve své první titulové obhajobě. Sám BJP si řekl o odvetu s Gloverem, ale Dana White ještě před prvním soubojem předesílal, že právě z duelu Ankalaev vs Smith vzejde titulový vyzyvatel. Zápas však nakonec nedoručil úplně to, co se od něj čekalo. Ankalaev sice vyhrál, ale bylo to hodně díky zranění, které si Smith přivodil. Jak na souboj reaguje Jiří Procházka aka BJP a co říká o Ankalaevovi jako o možném vyzyvateli?

Nadšený Dana White reaguje na ACA majitele, který ukončil zápas

Co jsi říkal na zápas Ankalaev Smith?

Zápas se mi celkem líbil. Líbilo se mi, jak se dokázal Smith vypořádat s úvodním tlakem Ankalaeva. Řešil to pěkně a nenechal si to líbit. Ve druhém kole ho dokonce začal tlačit, akorát nevím, jestli tam hrálo nějakou roli zranění, nebo proč se to tam tak posra… Smith začal Ankalaeva natahovat na sebe, což je špatná věc i když jsi sakra dobrý zemař. Tahat si soupeře na sebe se v MMA prostě nevyplácí. Takže Ankalaev nevyhrál nějak rezolutně, rozhodla spíše Smithova fatální chyba.

To působí dost ironicky vzhledem ke Smithovým poznámkám po tvém zápasu s Gloverem…

To je pravda, Anthony na to měl řeči. Spousta výtek a pak tam udělá takovou opravdu fatální chybu. Takhle tam pod něj začít lézt… Dobře, možná to tam ovlivnilo nějaké zranění, ale za mě je tohle naprostá kravina. Proto se prostě nevyplácí, když mají ti zápasníci moc otevřenou pusu. Každé slovo a každý čin je v tomhle byznysu stěžejní.
 

Jak koukáš na Ankalaeva jakožto možného titulového vyzyvatele?

No, to nevím. Jestliže já půjdu s Gloverem, jeho bych dal určitě s Blachowiczem, aby si tam střihl ještě jeden zápas. Za mě rozhodně kvality má a jestli si to spolu někdy dáme, opravdu se na to těším. Sám teď ale nevím, jestli s tím Gloverem půjdu. Klidně bych do toho s Ankalaevem šel, stejně jako s Gloverem i Blachowiczem.

A koho v ideálním případě?

Já si vyloženě nevybírám, všichni jsou výborní. Glovera jsem si zvolil jako bojovníka, kterého bych rád sám vyzval kvůli výkonu v prvním zápase. Teď už na tom ale tolik nelpím. Proto beru kohokoliv z trojice Teixeira, Blachowicz, Ankalaev. Ale nejraději bych stál za svým původním slovem a uvidíme podle toho, jestli se domluví/nedomluví odveta s Gloverem.
 

Ankalaev si říká o titulovou šanci

“Pokud mě UFC vyslyší, tak budu samozřejmě rád, ale rozhodně na nic netlačím. Budu čekat, co vedení nabídne mému týmu a poté se uvidí. Sledoval jsem poslední Procházkův zápas s Teixeirou a musím říct, že je to skvělý borec, ale připravím se na něj a pak jím doslova projdu,” nechal se Ankalaev slyšet na tiskové konferenci po turnaji UFC 277. “Myslím si, že jsem si už získal respekt ostatních bojovníků v divizi. Kdo se může pyšnit sérií 9 výher v řadě? Však Jiří Procházka dostal titulovou šanci po dvou výhrách a já jich mám na kontě 9 a nic?”

S ohledem na to, že chce šampion BJP odvetu s Teixeirou, jeden z novinářů nadhodil, že by mohl Ankalaev případně sloužit jako náhradník, kdyby se náhodou něco pokazilo. Co na to Magomed? “Nevím, ale podobnou roli bych asi nevzal. Radši bych trénoval na nějaký konkrétní zápas.”

3 komentáře na “Procházka reaguje na duel Ankalaev vs Smith! Jak to vidí s vyzyvatelem?”

  1. Pingback: Soldič pořádá tiskovou konferenci! Do jaké organizace zamíří?

  2. Pingback: Výplaty: UFC 277 – Peňa vs Nunes 2 | MMA Shorties

  3. Pingback: Šok?! Soldič si vybral novou organizaci! | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *