Procházka nemá o šampionovi žádné pochybnosti!

Procházka, RFA

Bývalý šampion UFC a současný vyzyvatel Jamahala Hilla Jiří Procházka vyjádřil podporu Dominiku Humburgerovi, který se už 10. červa utká o titul střední váhy organizace RFA s Nenadem Avramovičem, který se k titulu propracoval díky výhrám nad Milanem Ďatelinkou a Davidem Hoškem. Tento očekávaný souboj završí celý turnaj VIP edice RFA 11 v Bratislavě, který se uskuteční 10. června a vstupenky jsou k dispozici v sítích Predpredaj.sk a Ticketportal.cz

Rozhodčí Müller reaguje nejen na bodování zápasu Kincl vs Vémola 2

Velké pocty se dostalo dosud neporaženému českému zápasníkovi Dominiku Humburgerovi (6-0), který na svém Instagramu zveřejnil video, v němž mu bývalý šampion UFC Jiří Procházka vyjadřuje podporu: „Dominiku, zdravíme tě s Ondřejem. Ahoj a držíme palce na Bratislavu. Vítězství!“ zakončil pozdrav ve svém již ikonickém stylu.

Humburger má šanci stát se druhým českým šampionem RFA po Václavu Sivákovi, přičemž jeho souboj s Avramovičem korunuje historicky prvního šampiona této organizace v MMA. V tomto zápase půjde opravdu o hodně a i taková morální vzpruha od nejlepší polotěžké váhy na světě může mít velký vliv na samotný zápas.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Dominik Humburger (@h_a_m_b_a_c_official)
Jelikož se Jiří Procházka před obhajobou titulu s Gloverem Teixeirou zranil a s okamžitou platností se vzdal titulu. Uvolněný pás pak získal Jamahal Hill, který porazil právě Teixeiru a nyní se čeká, kdy se oznámí titulový souboj mezi ním a českým samurajem Jiřím Procházkou.  

„Už to řešíme s UFC, ale nemohu úplně říkat všechny informace. Srpen je za mě ještě brzy, protože a říkám to pořád, nechci tam přijít jen zdravý do klece a jít hned zápasit. Chci přijít do klece s tím, že jsem svůj dosavadní styl rozebral a učinil jsem krok a jsem sto být o krok dál ve svém bojovém stylu, kariéře, nastavení mysli, ve všem. Když nabíráš zkušenosti a vědomosti, tak je musíš napasovat do svého stylu, ale i lidí kolem sebe. Chci tedy jít do zápasu se svou nejlepší možnou verzí, kterou teď mohu dosáhnout. Učiním tak a pás získám touto formou,“ řekl Procházka v podcastu BREADOWN.

RFA 11 – Fight Card:

Nenad Avramović  vs.  Dominik Humburger

Michal Duba  vs.  Adam Jakubík

Marco Novák  vs.  Štepán Guba

Matěj Valoušek  vs.  Gergely Csibi

Marián Jakubík  vs.  Martin Horinek

Dominik Toporcer  vs.  Eldor Kurbonboev

Milan Ďatelinka  vs.  Ivan Vladimir

Kacper Frątczak  vs.  Jakub Benko

Viliam Sily  vs.  Dávid Šajben

Peter Baláž  vs.  Roland Rak

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *