Proč teď souboj Paulus vs Tichota neuvidíme?

Paulus Tichota
Jakub Tichota má za sebou důležitou výhru nad Karetou, který předtím dokázal porazit dva jeho týmové kolegy Růžičku a Gabala. Tichota však už žádné další zaváhání nedopustil a nakonec na turnaji OKTAGON 30 zvítězil na body. Poté překvapil poměrně nečekanou výzvou, kterou poslal směrem k SFG. Naznačil totiž jasný plán, tedy že v první řadě porazí Pauluse, který je prý několik úrovní pod ním, a poté pošle do důchodu dvojnásobného šampiona Buchingera. Hned u prvního kroku je však problém, protože na souboj Paulus vs Tichota evidentně jen tak nedojde.
Šampion Pešta končí v OKTAGONu! Jakou organizaci si vybral?

“Jak to vypadá s mým dalším zápasem? Už v po-zápasovém rozhovoru jsem reagoval a přijímal výzvu Pauluse. Zápas směřoval na březen, na jeho domácí půdu na Slovensko v Šamoríně. Doslechl jsem se však, že se mnou jít nechce. Smutný říkat si o zápas s někým, koho pak odmítnu. Ať už to dopadne jakkoliv, já zápas neodvolal a můj cíl zůstává stejný – titul,” vzkázal Jakub Tichota na svém IG profilu, na což reagoval sám Paulus i jeho trenér Hudák.
“Tak se k tomu taky trochu vyjádřím. Po mém zápasu v prosinci jsme s týmem shodli, že další kroky budou mířit na OKTAGON Prime 5 v březnu. Soupeř měl být Kareta, jeho tým však dal po zápase vědět, že březnový termín nestihne. Tak jsme začali hledat zahraničního soupeře. Jakub mě po svém zápase vyzval, ale mluvil o dubnu. Prime je však na programu na březen, takže se hledal zahraniční soupeř. Až poté se vyjádřil, že klidně může zápasit i dříve. Říká, že se bojím. Ok, to je jeho názor. Na ten zápas dojde, jen později,” vysvětlil Paulus. “U nás nerozhodují zápasníci, s kým se půjde, pane Tichoto. Mám tě celkem rád, tak tě té prohry chci ještě chvíli ušetřit,” přidal se pak i trenér Hudák.

V nejbližší době se tak souboje Paulus vs Tichota nedočkáme, ale vypadá to tak, že minimálně Paulus půjde brzy do boje.

Úvodní foto via OKTAGON MMA
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *