Proč může Conor McGregor porazit šampiona Oliveiru?

Conor McGregor Charles Oliveira
Charles Oliveira před časem napsal skvělý příběh. Po mnoha letech v UFC, kdy střídavě vyhrával a prohrával, se totiž propracoval až k titulové šanci, kterou skvěle proměnil. Následně navíc titul i obhájil, když vyzyvatele Poiriera uškrtil ve třetím kole. Nyní má naplánovaný zápas s Gaethjem, ale stále se spekuluje o tom, že by se případně mohl utkat s vracejícím se Conorem McGregorem. Duel Oliveira vs McGregor sice nedává z pohledu žebříčku žádný smysl, ale z pohledu peněz dává všechen smysl světa. Sám Dana White už možný souboj naznačoval s odkazem na to, že o něj stojí i Brazilec. Ir však má prý velkou šanci šampiona sesadit.
Krása! OKTAGON UDG hlásí další dvě hvězdné tváře

“Je to hodně šílená představa, ale z pohledu promotéra si určitě přeješ, aby na to došlo. Řeknu to asi takhle, pokud je v TOP 5 někdo, koho může Conor porazit, tak je to právě úřadující šampion Charles Oliveira. Charles se totiž nechává snadno a hodně trefovat a všichni víme, že je Conor sakra rychlý. To je smrtící kombinace. Conorova rychlost a Charlesova nevýhoda v inkasování úderů. Chci tím tedy říct, že pokud by na ten souboj došlo, tak je šance, že Conor vyhraje a znovu se stane šampionem. To je hodně šílená představa. Mohlo by se to však stát. Conorova levačka je pořád rychlá a sakra silná,” myslí si bývalý šampion a nyní komentátor a analytik Michael Bisping.
Je pravda, že v obou posledních zápasech se Oliveira v prvním kole dostal do problémů. Chandler ho dokázal poslat k zemi a zasypat ho údery a stejně tak ho poslal k zemi Poirier. Oliveira však obě krize přežil a nakonec jasně vyhrál. Navíc je třeba brát v potaz to, jak nebezpečný je Oliveira na zemi a všichni víme, jak na tom Ir se zemí je. Nemá jí špatnou, ale ani zdaleka se nemůže měřit s těmi nejlepšími.

Více se asi dozvíme po květnu, kdy dojde na souboj Oliveira vs Gaethje. V polovině roku by se totiž měl Conor vracet do akce, takže by se nabízel možný střet s vítězem.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *