Proč Mike Tyson vypěnil? Známe důvod běsnění v letadle

Mike Tyson
 

V průběhu minulého týdne obletěly sociální sítě záběry z letadla, ve kterém se Mike Tyson pustil do dalšího cestujícího. V první chvíli to vypadalo na hodně zvláštní exces, ale nakonec se ukázalo, že obětí byl spíše legendární boxer, kterého “fanoušek” otravoval, zesměšňoval a navíc se ho pokusil i napadnout. Co se vlastně stalo?
Milan Ďatelinka vysvětluje přestup z OKTAGONu do RFA

Na záběrech, které získal server TMZ, je jasně vidět, jak fanoušek Tysona neustále otravuje a navíc si dělá srandu z jeho specifické mluvy. Na záznamu však chyběl klíčový moment, který inicioval pohotovou reakci. “Pan Tyson měl bohužel incident v letadle, kdy se k němu další cestující choval agresivně, stále ho obtěžoval a dokonce po něm hodil láhev vody,” prozradil Tysonův právní zástupce. Urážky tedy boxer ještě zvládl, ale hozená voda už byla moc i na něj.

“Na místo dorazili policisté, kteří zajistili dvě osoby, které měly být přímými účastníky incidentu. Jeden z mužů měl život neohrožující zranění. Právě tento muž nabídl jen minimum informací o celém incidentu a následně s policií odmítl spolupracovat na dalším vyšetřování. Oba muži byli nakonec propuštěni,” informovala policie v San Francisku.

Situace se ještě samozřejmě může změnit, ale zatím to vypadá tak, že neslušný fanoušek nebude Tysona nijak žalovat, protože se mu koneckonců nic nestalo a hlavně problém vyvolal sám svým chováním.
 

Jak na incident reagovaly tváře ze světa bojových sportů?

Ben Rothwell

Svět by potřeboval více takových Tysonů.

Kelvin Gastelum

Ten týpek byl opilý a hrubý. Takhle prostě s lidmi mluvit nemůže. Byl jsem v poslední době kolem Mikea hodně a můžu říct, že je to teď sakra klidný člověk. Ten týpek ho musel hrozně naštvat.

Josh Barnett

Byla to jen reakce za to, že se někdo choval jako totální hovado a idiot. Doufám, že si příště takové chování rozmyslí. Podle mě se prostě stalo to, co se muselo stát.

Jimi Manuwa

Zajímalo by mě, jestli za tohle Mikeovi něco hrozí. Doufám, že ne.

Thiago Moises

Problémem dnešní doby je to, že si lidé myslí, že můžou dělat cokoliv a nečekat za to jakoukoliv odezvu. Co si jako sakra myslel?

Nik Lentz

Ten debílek se navážel do Mikea a prostě dostal reakci. Takhle by to mělo být. Srát na toho blbečka. Může být jen rád, že dostal jen pár.
 

James Vick

Týpek dostal přesně to, co si zasloužil.

Kay Hansen

Nesnáším lidi.

Marc Goddard

Myslím si, že přesně takhle by měla společnost fungovat, díky čemuž by byla i lepším místem. Pokud se k někomu chováš jako nevychované hovado, tak musíš počítat s tím, že budeš čelit následkům.

Jack Shore

Hraj si s ohněm a popálíš se.

Jessica Eye

Nemůžeš provokovat bojovníka a pak si stěžovat, že jsi dostal pár facek.

 
  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *