Proč chce Jorge Masvidal souboj s Conorem co nejdříve?

Masvidal, Conor

Jorge Masvidal už roky volá po souboji s Conorem McGregorem a stejně jako mnoho dalších, kteří chtějí peníze, které s tím přicházejí, je to samozřejmě pochopitelné. Prezident UFC Dana White již zmíněný zápas několikrát smetl ze stolu, ale to Masvidalovi nezabránilo, aby Conora znovu vyzval.

Šampion Jiří Procházka nabízí stručný názor na Clash of the Stars

Jorge Masvidal má stále problémy s policií, která řeší jeho napadení Colbyho Covingtona. To však Masvidalovi nebrání, aby vyzval bývalého šampiona pérové a lehké váhy UFC Conora McGregora. Masvidal pro podcast Blockparty řekl, že chce, aby k zápasu došlo dříve, než se Conor stihne předávkovat kokainem. 

“Chci zápasit s Conorem než se tenhle chlap předávkuje kokainem, pak už k souboji nikdy nedojde. Vydělám snadné peníze,” řekl Masvidal. „Chci jen zničit Conorův obličej a vzít si tu obrovskou výplatu. Prodejte největší počet PPV, než ten chlap ublíží sobě nebo někomu jinému! Potřebuji získat ten šek opravdu rychle, protože mám děti a potřebuji peníze.”

Masvidal – který čelí obvinění za březnový útok na Colbyho Covingtona říká, že očekává, že bude zápasit někdy ke konci roku 2022. Pokud nedostane možnost bojovat s největší dojnou krávou UFC, tak má v hledáčku jiné jméno.

„Pokud se mi nepodaří získat zápas s Conorem, tak to pravděpodobně bude Gilbert (Burns). Gilbert je pro mě dobrý soupeř, mám ho rád jako zápasníka, protože jde opravdu bojovat. Pokud to dopadne, tak dáme fanouškům krvavou bitvu. Myslím, že všichni budou z tohoto zápasu nadšení, takže tohle je souboj, který bych rád svedl,” dodal Masvidal.

Jorge Masvidal (35-16) má aktuálně sérii tří porážek v řadě. Naposledy zápasil na UFC 272 proti Colbymu Covingtonovi a prohrál jednomyslným rozhodnutím na body. Za Fight of the Night si však domů odnesl bonus ve výší 50,000 dolarů.

 
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *