„Přiznám se, že jsme udělali chybu,“ reaguje Novotný na kritiku a nabízí řešení

Novotný

Organizace OKTAGON MMA už dávno necílí jen na CZ/SK scénu, ale naopak se snaží rozšířit do doslova celého světa. Minulý rok se povedla expanze do Německa, na kterou by nyní měla navázat i expanze do Anglie, kde se chystá velkolepý projekt, který by měl vstup na trh značně „usnadnit“. Ruku v ruce s expanzí jdou samozřejmě i změny, které jsou nejvíce viditelné na využívání angličtiny, která se v OKTAGONu zcela logicky a pochopitelně stává hlavním jazykem tak, aby organizace mohla skutečně oslovit svět daleko za hranicemi domácí scény. Ne všichni jsou z toho však nadšení…

To snad ne! Karlos Vémola se prý dostal do hledáčku policie? Ve hře je i vězení?

Na poslední tiskové konferenci po turnaji OKTAGON 41 totiž došlo k chybě, kdy nebyl k dispozici český překlad. Vznikla pak tedy situace, kdy jsem česky položil otázku, tlumočnice jí přeložila do angličtiny a Vémola, Malach, Mikulášek a další pak reagovali v angličtině, což však nebylo následně přeloženo, takže ti, kteří nevládnou angličtinou, netušili, jaká padla odpověď. Šlo však jen o momentální chybu, která už prý bude na další akci vyřešena.

„Vím, že se spoustě z vás ta angličtina nelíbí. Přiznám se, že jsme teď udělali technickou chybu, kdy došlo k nedorozumění a nešel na YouTube simultánní překlad tiskové konference . Ranní vážení a poté po-turnajová tisková konference budou muset být v angličtině se simultánním překladem, protože jinak bychom prostě nikdy nemohli myslet na evropské publikum. Ta schizofrenie, že jsme málo českoslovenští a moc evropští, nás musí opustit. Pakliže chceme být tím, čím chceme být, tak to nejde v jiném jazyce než v angličtině. Ten, kdo si bude chtít vypnout češtinu, tak bude mít šanci, protože bude čistě anglická verze na anglickém OKTAGON YouTube kanále,“ reagoval Ondřej Novotný na kritiku od fanoušků a vysvětlil, jak to bude do budoucna.

Ti, kteří neumí anglicky, tedy budou mít na českém kanále simultánní překlad a ti, kteří chtějí originál a o překlad nestojí, se mohou na tiskovou konferenci dívat na anglickém kanále, což je asi ideální kompromis tak, aby si každý našel to, co potřebuje.

29.4. Bratislava – OKTAGON 42: Prozatímní Startovka

Keita vs Tichota – souboj o prozatímní titul pérové váhy

Čepo vs Taburceanu

Paulus vs Samsonidse

Kohout vs Ryšavý

Magnor vs Kotalík 2

Kimball vs Wolf

Stuart vs Winter

 Rock vs ?

Holota vs Etebar

Bartl vs Topuz

Dalisda vs De Padua

Lewis vs Schober 

20.5. Praha – OKTAGON 43: Prozatímní Startovka

Kincl vs Vémola 2

Bryczek vs Chadwick

Glismann vs Van Suijdam

Kozma vs Lohoré

Legierski vs Kuzník

Pukač vs Brož

Surdu vs Gogoladze 

Mellilo vs Mazuch

 


17.6. Oberhausen – OKTAGON 44: Prozatímní Startovka

Langer vs Poppeck – zápas o prozatímní titul polotěžké váhy 

Eckerlin vs Primera 

Veličković vs Jungwirth 

Grabinski vs Michalidis 

Dyrschka vs ? 

Xavier vs ? 

Siwiec vs Hathaway 

Paradeiser vs Fischer 

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *