Přítelkyně reaguje na Peštovu prohru a nabízí zajímavý pohled

Viktor Pešta
 

Viktor Pešta se stal bohužel smutným důkazem toho, na jak kvalitní borce můžete v PFL narazit. Na první pohled se mohlo zdát že bývalá střední váha Akhmedov, který navíc premiéru v polo-těžké váze prohrál, bude ztrácen na váze i velikosti, což se také stalo, ale vše dokázal dohnat rychlostí a tvrdostí, na kterou Viktor bohužel nenašel odpověď a nakonec padl via KO. Ze strany fanoušků se dočkal spíše kritiky, ale našli se i zastánci jako například Patrik Kincl a nebo přítelkyně Shelley.
Matěj Peňáz se s OKTAGONem rozloučí nečekaným zápasem?

“Bojové sporty jsou brutální a rozhodně nic neodpouští. Pro většinu lidí ´špatný den v práci´ znamená to, že musí pracovat několik hodin navíc nebo se musí vyrovnat s nepříjemným zákazníkem a křičícím šéfem. Když však má podobně špatný den bojovník, tak to klidně může skončit kariéru ohrožujícím zraněním a také zesměšňováním ze strany fanoušků. Bojovníci bohužel nemají možnost si své povinnosti posunout, když zrovna nejsou ve své kůži. Místo toho musí vstoupit do klece a vydat ze sebe to nejlepší. Někdy to vyjde, někdy bohužel ne. Bez ohledu na výsledek si však zaslouží respekt. Na světě je jen málo lidí, kteří dokáží dělat to, co dělají právě bojovníci. Je potřeba být tvrdý nejen fyzicky, ale i psychicky, což na té nejvyšší úrovni dokáže jen minimum lidí a málokdo tohle vůbec dokáže pochopit. Poslední zápas bohužel nevyšel, ale navzdory čemukoliv jsem na tebe pyšná,” vzkázala Shelley Viktorovi, ale i celému světu.
 

“Je mi na blití z množství komentářů k zápasu Viktora Pešty. Sportovec, který dělá vše pro to, aby zápasil na nejvyšší úrovni, si zaslouží jedině respekt! Né výsměch z pohodlí domova. Zajímalo by mě, co tihle odborníci obětovali a udělali pro své sny, úspěch a lepší život?” reagoval také Patrik Kincl na svém IG profilu.

Mnozí by se na základě výše uvedených řádků mohli zamyslet a trochu si sáhnout do svědomí…


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *