Příprava v plném proudu! Zajícová srdnatě vzdorovala mnohem těžší soupeřce

Zajícová

Veronika Zajícová sice musela další RFA zápas, který měl přijít na poslední akci, zrušit, protože se připravovala na finále soutěže MISS České republiky, ale to nakonec nedopadlo, takže se mladá zápasnice přeci jen vyhlíží další duely a sbírá tedy nyní zkušenosti. Ty poslední ve Francii byly hodně vydřené.


 

Promotér Novotný reaguje na německé fanoušky, kteří odcházeli před hlavním zápasem

„Ve Francii na mě udělali dobrý prank. Hodili mě do kategorie 71+, což jsem odsouhlasila. Moje soupeřka však měla 85 kg a já navážila jen 54 kg. Vydržela jsem s ní celé kolo, tak jsme musely ještě do prodloužení. Nakonec jsem prohrála na body. Vtipné bylo, že ona byla Francouzka, ale všichni fandili mně. Pak za mnou všichni chodili a gratulovali mi, asi že jsem přežila,“ pochlubila se Zajícová na svém IG story. Na záběry ze souboje s mnohem těžší soupeřkou se můžete podívat níže.
 

Zajícová se znovu dostala do výměny s Dostálovou

„Něco tak namyšleného, prolhaného a hloupého jsem už dlouho neviděla. Ani mluvit to pořádně neumí,“ komentovala Dostálová část rozhovoru, kde Zajícová v DVTV mluví o tom, že má možná tolik pozornosti i díky tomu, že většina bojovnic nevyniká krásou, ale svaly, což se jí netýká.

„Potrefená husa se ozvala,“ reagovala hned Zajícová, který se původně probojovala do finále Miss České Republiky, ale nakonec byla z finální sestavy přeci jen vyřazena, protože do posledního dějství postoupilo méně dívek, než se původně plánovalo. Může se tak nyní znovu vrhnout na trénink a výhledově i do dalšího zápasu.
„Jsem pobavena,“ nenechala to Dostálová jen tak a pokračovala ve výměně. „Frajerka si nasrala do bot už tím, jak všude s fotrem lžou. Každý má z toho jejího nesmyslného PR už fakt prdel. Za každou cenu se snaží dostat do Clash of the Stars a do RedFace. Miss úplně nevyšla, což nechápu, když je Verunka nejkrásnější na světě a její „krásu“ jí závidí i organizátoři oné Miss. A teď ještě rozhovor, kde opět ukázala, že není jenom blbá. Ona je přímo turboblbá.“

Je evidentní, že se obě bojovnice vůbec nemají v lásce, tak uvidíme, jestli toho nějaká organizace nevyužije. Zápas by to byl totiž jistě hodně zajímavý.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *