Přijde exemplární trest?! Růžička i jeho trenér reagují na souboj s Veselým

Růžička Vančura Veselý
Turnaj Clash of the Stars 4 má ještě jednu hodně zvláštní a nečekanou dohru. Hned po souboji Fayne ve Veselý totiž ke kleci přišel Tadeáš Růžička, který si chtěl s Clash gangsterem Veselým vyříkat spory, na což samozřejmě nedošlo. Veselý byl totiž po prohře a navíc avizoval, že je vážně zraněný, takže přítomná ochranka radši Mawara doprovodila stranou, aby mohl Veselý odejít. Po pár dnech se však samozvaný gangster ozval s tím, že se do Růžičky opřel a dokonce ho vyzval na zápas, čemuž těžko věřil i Růžička, který je však společně se svým trenérem Vančurou ze Spejbl Gymu připravený z Veselého udělat exemplární případ.
No ty blázne! Clash vážení nabídlo takedowny, bitky a dokonce i holá prsa

„Kdybych byl zdravý, takhle bys dopadl ty koníku,“ pálil Veselý na svém IG profilu do bojovníka.

Tím však Veselý neskončil a dokonce navrhl možný zápas, „Jestli chceš mít šťastný den, tak ho máš dneska. Já budu mít šťastný den, až tě vypnu, ty zmrde. Přistup na moje podmínky. Clash of the Stars, podepíšeme smlouvu, dejte mi přípravu a jdeme do toho! Já se uzdravím a rozsekám ho.“

„Včera jsem si myslel, že je to prdel, ale dnes jsem to říkal Mikymu (trenér Vančura). Doufám, že ses včera jen nepřestřelil a neměl jen tvrdá slova a řeči. Je to urážka našeho sportu, že mě vůbec vyzýváš, takže jdeme do toho. Řekni si, jaká chceš pravidla. I kdybych tam měl mít dvacítkové koule, abych tě nezabil, tak bych šel a stejně bych tě zmlátil,“ nechal se Růžička slyšet na svém videu s trenérem Vančurou, který rovněž nabídl svůj pohled na věc.
 

„Jestli jsme se dostali do doby, kdy bude YouTuber vyzývat profesionálního zápasníka, tak je to opravdu v prdeli. Nemůžeme to samozřejmě jen tak nechat a musíme to zarazit hned v zárodku, aby se to už nikdy nestalo. Mělo by to být exemplárně potrestané. Je tady samozřejmě nějaký bizar jako součást showbyznysu, což připomíná bojové sporty, ačkoliv to není profesionální sport, ale rozhodně se to nikdy nemůže prolínat s naším sportem. Pokud takový sráč bude vyzývat našeho bojovníka, tak urazil nejen jeho, ale i celý Spejbl Gym. Jako trenéři samozřejmě chceme jeho hlavu na talíři,“ uzavřel celou věc Vančura, který je připravený podobné výzvy pohotově zatrhnout.

Uvidíme tedy, jak se ještě celá kauza vyvine. Není to přitom tak dávno, co Veselého přítelkyně apelovala, aby se rozlišovala realita a sociální sítě. 

„Hodinu jsme vymýšleli, jak se bezpečně dostat z haly s Tadeášem, co sotva jde. Čekalo tam na něj spoustu hrdinů, kteří se chtěli pustit do člověka, který nemůže chodit. Ano, dělá bizar na internetu, s hodně věcmi také nesouhlasím, ale tohle už přesáhlo vše. Jedna věc je tvořit bizar a druhá věc je, když se člověk ani nemůže dostat do nemocnice se silnými bolestmi kvůli tomu, že se bojí o svůj vlastní život. Sociální sítě a realita by se měly rozdělovat,“ nechala se na svém IG profilu slyšet Veselého přítelkyně Tereza Taliánová, která Tadeáše doslova bránila vlastním tělem.

Právě v návaznosti na chování je Veselý trnem oku velkého množství lidí. Dokonce i Dostálová, která si se soupeřkou jasně poradila, Veselého vyzývala na souboj, protože se jí nelíbí, jak se Tadeáš chová. Podobně to má celá řada lidí, která však asi bude moct na souboj zapomenout, protože se dá předpokládat, že už se Veselý znovu v kleci neobjeví.

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *