Přiblíží se v Česku trénující Lu Kai UFC? Soupeř se chtěl prát už před zápasem

Lu Kai, UFC

Čínský zápasník dlouhodobě žijící v České republice Lu Kai (8-4) se v minulém roce neúspěšně pokoušel dostat do UFC. Zvolil cestu skrze projekt Road to UFC China, který je zaměřený právě na asijský trh. Tento formát dává šanci zápasníkům ve čtyřech váhových divizí a vítěz každé divize získá smlouvu s organizací UFC. Lu Kai se minule do finále neprobojoval, ale nyní získal druhou šanci a začíná nanovo.

Ty blázne! OKTAGON oznamuje bombu a fanoušci jistě skáčou nadšením

Čínský zápasník žijící dlouhodobě v České republice byl v projektu Road to UFC už minulý rok. V prvním kole předvedl fantastický výkon a zvítězil na KO ve druhém kole. Bohužel v další fázi padl hned v první minutě s pozdějším vítězem a novým zápasníkem UFC – Jeong Yeong Lee. Nyní však zápasník Renegade Prague Gymu (RPG) dostává novou šanci, protože do turnaje naskakuje za zraněného Rezu Arianta.  

Lu Kaie však nečeká nic lehkého, protože na něj čeká bývalý zápasník organizace ONE FC Kaiwen Li (10-5). Ten v největší asijské organizaci zaznamenal dvanáct zápasů s bilancí (9-3). Poslední souboj se mu však nevyvedl a na turnaji ONE FC prohrál s Fabriciem de Andrade na KO v prvním kole. To bylo ovšem v roce 2021 a od té doby nezápasil. Nyní už však vyvolal potyčku s Lu Kaiem ještě před zápasem… 
Kaiwen Li procházel se svým týmem šanghajským UFC Performance Institutem, ale v jedné v místností narazil na Lu Kaie a jeho tým. Li chtěl zřejmě vyprovokovat Lu Kaie a hodil po něm láhev s vodou. Čínský zápasník žijící v České republice si to nenechal líbit a okamžitě vystartoval po svém soupeři. Celou situaci ale po chvilce uklidnily oba týmy.   

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Lü Kai 吕凯 (@lukai_lv)

Turnaj je možné sledovat už dnes v poledne skrze UFC Fight Pass.

Road to UFC Shanghai Episode 2 – Fight Card:

Kaiwen Li  vs.  Kai Lu 145 lbs

Sumit Kumar  vs.  Seung Guk Choi 125 lbs

Kouya Kanda  vs.  Yibugele 145 lbs

Jiniushiyue  vs.  Billy Pasulatan 125 lbs

Taiyilake Nueraji  vs.  Han Seul Kim 170 lbsNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *