Příběh o tom, jak Nate Diaz chladnokrevně “vytrollil” své žáky

Nate Diaz

Příběh o tom, jak Nate Diaz chladnokrevně “vytrollil” své žáky

Mikey Singh Hothi, který nyní vlastní hnědý pás v Brazilském Jiu Jitsu pod Natem Diazem, se podělil o příběh, který se stal před lety, ještě když měl pouze bílý pás. Co zajímavého se tehdy v Diaz Academy přihodilo?

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/06/13/nemotivovany-nate-diaz-reaguje-na-dalsi-prohru/

Nate Diaz je výborný v Brazilském Jiu-Jitsu, které také vyučuje se svým bratrem v Nick Diaz Academy. Jeden z jeho žáků nyní pro stanici ESPN vyprávěl zajímavý příběh, který měl nečekaný konec.  

“Naše akademie Brazilského Jiu-Jitsu Nicka Diaze je proslulá svými pásy a tím, jak náročné je je získat. Mnoho lidí z jiných gymů přecházelo do našeho, protože evidentně chtělo trénovat s Natem a Nickem. Takže jsme měli spoustu modrých pásů z menších gymů, kteří u nás trénovali, a tak byl náš gym notoricky známý tím, že je degradujeme,” řekl Hothi ESPN.

V BJJ je několik úrovní pásů, na které můžete dosáhnout. Základní je bílý, poté navazuje modrý, fialový, hnědý a černý.

Diaz, Hothi

“Byli jsme na tatami tři bílé pásy a tři modré z různých tělocvičen. Každý z těch modrých pásů jsme porazili. Poté Nate nechal všechny seřadit vedle sebe a řekl, ´Dobře, všichni si sundejte své pásy.´ Všichni jsme položili své pásy na zem. Byl jsem rád a říkal jsem si, ´Bože můj, toto je ten okamžik, kdy si vezmu svůj modrý pás.´ Byl jsem opravdu nadšený,” vyprávěl Hothi.

Jenže Diaz měl úplně jiné plány…

“Byl to neortodoxní a komplikovaný test, který Nate udělal? Dlouho očekávaná zkouška pro tři bílé pásy z Nick Diaz Academy, které jsou dostatečně dobré, aby porazily vyšší pásy z jiných tělocvičen? Nate měl však jiné plány. Přišel a zvedl naše tři bílé pásy, které byly na zemi, a dal je bývalým modrým pásům. ´Dobře, teď je musíte nosit vy,´ řekl Nate. Poté zvedl i modré pásy, které ležely na zemi, podíval se na nás a řekl, ´Vy si musíte koupit nějaké nové bílé pásy´ a odešel z gymu.”

3 komentáře na “Příběh o tom, jak Nate Diaz chladnokrevně “vytrollil” své žáky”

  1. Pingback: Talentovaná Tereza Bledá má otevřenou cestu do světa a UFC | Shorties

  2. Pingback: Dana White velebí šampiona Israela Adesanyu | MMA Shorties

  3. Pingback: PROFESSIONAL FIGHTERS LEAGUE 5 exkluzivně na Voyo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *