Prezident White má hodně důležitou radu/varování pro Peňáze a Bledou

Dana White Bledá Peňáz

V úterý odstartovala už šestá série projektu Dana White´s Tuesday Night Ccontender Series, ve které mají talentovaní bojovníci a bojovnice před zraky právě UFC prezidenta Whitea a jeho matchmakerů šanci si vybojovat UFC kontrakt. V minulosti se v tomto projektu objevil Michal Martínek, který bohužel neuspěl, a Martin Buday, který kontrakt získal a poté uspěl i v rámci UFC premiéry. Nyní čeká boj o UFC kontrakt i Peňáze a Bledou. White však hned na začátku nové série poslal jasnou radu a vlastně i varování.

Promotér Ondřej Novotný potvrzuje další očekávaný mega zápas?

“Dovolte mi zopakovat, o čem je tento formát. Je tu spousta talentovaných lidí, spousta talentovaných bojovníků, spousta talentovaných nadějí. Než sem přijdou, tak nikoho z nich více nestuduju. Dnes večer jsme tu měli někoho z týmu Fabera, někoho z týmu Serra-Longo, máte tu zástupce ze všech slavných gymů… Je mi však jedno, co jste dělali posledních pět let.

Co uděláš dneska večer? O to tu jde! Takže příští týden, až se sem přivalíš, ukaž mi, kdo jsi v úterý večer, to je jediná věc, která mě zajímá. Jestli se chceš dostat do UFC a chceš tady být, chovej se jako Joe Pyfer. Buď Joe Pyfer. Buď nadšený, že tu můžeš být. Buď nažhavený na zápas. Snaž se zápas ukončit, snaž se vyhrát. Buď jako Joe Pyfer a dostaneš se do UFC,” vysvětlil naštvaný Dana White, co očekává. První díl nové série totiž nabídl 4 zápasy, kdy 3 skončily na body, aniž by nabídly nějakou extra atraktivní podívanou. Bojovníci to hráli tak trochu na jistotu a to se jim vymstilo. Jen zmíněný Pyfer dokázal doručit ukončení, za což si vysloužil jediný udělený UFC kontrakt večera.
 

“Každý večer nebude tvůj a možná nepředvedeš ten nejlepší výkon, ale v úterý večer by to tak mělo být. Ať je úterní večer tvůj. Bojovníci dnes dostali obrovskou příležitost, ale na konci zápasů se vlastně ani neradovali. Sami věděli, že nepodali takový výkon, který by je měl posunout dál. Vůbec jsem to tak necítil. Víte, proč jste sem přišli. Víte, o čem tahle show je. Víc než na cokoli jiného zapomeňte na mě, udělejte to pro sebe.

Pokud opravdu chcete být v UFC a chcete, aby se o vás vědělo a aby lidé věděli, kdo jste, chcete mít možnost získat sponzory a všechny ty věci, které k profesionálním zápasům patří, tak se předveďte v úterý večer. Ukažte, co ve vás je. Ukažte nám, kdo jste. Buď jsi dost dobrý na to, abys byl v UFC, nebo ne. Pokud ano, ukaž nám to.”
 

To je samozřejmě jasná rada pro Matěje Peňáze a Terezu Bledou, kteří budou o UFC kontrakty bojovat na přelomu srpna a září. Money jde do akce 30.8. s tím, že to stále vypadá tak, že bude jeho soupeřem Dumas, o kterém se nedávno mluvilo v souvislosti s násilím na mladé dívce. Bledá pak jde do akce o týden později, tedy 6.9., kdy se utká s Maiou. Doufejme tedy, že oběma souboj sedne s doručí výkon, který se UFC prezidentovi bude líbit dost na to, aby jim oběma věnoval vysněné UFC kontrakty.19 komentářů na “Prezident White má hodně důležitou radu/varování pro Peňáze a Bledou”

 1. Pingback: Náročné oslavy! Šampion Procházka na lodi zažil Poseidonův Hrot!

 2. Pingback: Karlos Vémola ne/reaguje na rivala Kincla a zastává se svých fanoušků

 3. Pingback: Šampion Magard reaguje na působivou demolici Filipa Macka | Shorties

 4. Pingback: Stará křivda! Mokaev vysvětluje, čím ho "rasista" Pimblett naštval | Shorties

 5. Pingback: Khabib s husí kůži předpovídá, co čekat od bitvy Oliveira vs Makhachev

 6. Pingback: BREAKDOWN 62 – OKTAGON 34, RFA 3, UFC, ONE FC | MMA Shorties

 7. Pingback: Lutterbach hlásí další zápasy! Marhanský vysvětluje, jak to má s RFA

 8. Pingback: Promotér Ondřej Novotný poukazuje na to, jak si Joker Ilič vymýšlel

 9. Pingback: "V polo-těžké váze je jenom jeden král," říká Garba! Dopadne Ragozin?

 10. Pingback: Trenér Reinders hodnotí výkony svých svěřenců na turnaji OKTAGON 34

 11. Pingback: Dočkáme se na turnaji UFC 281 velkého loučení? | MMA Shorties

 12. Pingback: Plánovaný souboj Khamzat Chimaev vs Nate Diaz je zločin? | Shorties

 13. Pingback: Proč šokovaný Dana White nakonec povolil souboj Yan vs O´Malley?

 14. Pingback: Šampioni v obavách? Vlk Chimaev naznačil své budoucí plány | Shorties

 15. Pingback: Bellator jako chudý příbuzný? Jak si vedl ve srovnání s UFC a PFL?

 16. Pingback: Bigfoot Silva jde na další porážku? Bývalý manažer reaguje | MMA Shorties

 17. Pingback: Ondřej Novotný reaguje na hlavní zápas turnaje RFA 3

 18. Pingback: Iličovi už se v OKTAGONu rýsuje další hodně zajímavý zápas? | Shorties

 19. Pingback: Další velký úspěch? Hlasujte pro Jiřího Procházku ve World MMA Awards!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *