Představí se Ragozin v RFA? Marhanský naznačil další plány

Marhanský, Ragozin

Na proběhnuvším turnaji RFA 3 v Ostravě udělal velký povyk kolem své osoby zápasník Vojtěch Garba, který po skvělém výkonu porazil bývalého zápasníka UFC a šampiona KSW Gorana Reljiče na body. Po zápase si řekl o ruského bojovníka organizace RCC Mikhaila Ragozina, který zde byl v minulosti skloňován hlavně s souvislosti s duelem s Karlosem Vémolou. Nyní to však vypadá, že by Ragozin mohl zamířit do RFA.

“Nemyslím si, že Ragozin bude příští Vojtův zápas. Ale věřím, že se nám ho podaří uskutečnit. Co vím, tak byl Mikhail celkem zaskočený, když mu Vojta napsal s žádostí o souboj. Určitě to nečekal. V Česku nebo na Slovensku chtěl zápasit už dřív, zatím ale před ním každý utíkal. Teď je tu konečně někdo, kdo ho vyzval,” řekl Marhanský pro server Kaocko.

Marhanský také promluvil o soupeři Vojtěcha Garby Goranu Reljičovi, který by měl nadále pokračovat v organizaci RFA. Ovšem chorvatský zápasník má velký zájem o odvetu s Garbou. Podle Marhanského odveta není v tuto chvíli na stole.

“S Goranem řešíme další zápas i jméno jeho příštího soupeře. On by velmi chtěl odvetu s Vojtou Garbou. Jejich druhý duel ale nedává moc smysl Vojtovi a ani nám. Viděl bych to tak, ať si dá nejdřív Goran u nás další bitvu. S tím, že pokud ji zvládne, třeba se mu tím otevře cesta ke Garbovi. Zrovna Vojta je takový, že ten neodmítne vůbec žádnou výzvu.”

Ovšem kdyby došlo na spolupráci s organizací RCC, tak je pro Grabu ve hře hned několik zajímavých soubojů. V první stovce světového žebříčku se aktuálně nachází například Alexander Shlemenko, Mikhail Ragozin, Yasubey Enomoto nebo Sergei Martynov. Vše bude záležet na jednáních mezi oběma organizacemi.1 komentář na “Představí se Ragozin v RFA? Marhanský naznačil další plány”

  1. Pingback: Mach Muradov vstoupil do armády! Získá ještě vízum? | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *