PR tah? Patrik Kincl vysvětluje, proč se polovinou bonusu rozhodl pomoct

Patrik Kincl

Na každé tiskové konferenci, které se někdo za MMA Shorties tým zúčastní, samozřejmě padá tradiční otázka, co bojovník/bojovnice udělá se svým bonusem za výkon večera v podobě 50 000 Kč. V minulosti jsme tak slyšeli, že padne na pojištění, tréninkový kemp, rodinu a tak podobně. Patrik Kincl však naposledy trochu vybočil a uvedl, že polovinu bonusu věnuje nějaké matce samoživitelce, v souvislosti s čímž se hned objevily reakce, že jde jen o PR a podobně, k čemuž se nyní šampion vyjádřil.

Promotér Ondřej Novotný Vémolovi velké přání nesplní! Proč?

Tipsport bonus za výkon večera v průběhu turnaje měnil své majitele, protože si ho rozhodně zasloužil třeba Roušal za krásnou štípanou s Bartlem a nebo Dohnal, který nečekaně doručil tříkolovou bitvu s Moonem, která nabídla krásné a atraktivní výměny. Všem však nakonec “vypálil rybník” šampion Patrik Kincl, který nedal Lohorému šanci a nakonec ho po dominantním výkonu ukončil v polovině prvního kola via TKO.

Na tiskové konferenci navíc na dotaz MMA Shorties prozradil, jak hodlá bonus použít, “Polovinu někomu daruji. Nějaké matce samoživitelce, protože je teď docela šílená doba. Půlku někomu, koho zná někdo z mého blízkého okolí a komu se nevede úplně nejlépe. Půlku odevzdám, abych pomohl a udělal pěkné Vánoce, i když do těch je ještě daleko, tak třeba Mikuláše.”

K bonusu se pak vrátil i ve svém živém vysílání s fanoušky, kde svůj plán více rozvedl, “Zaznamenal jsem pár názorů na to, že s tím bonusem to byl ode mě PR tah. Já jsem do doby, než to Ondra oznámil, nevěděl, že ten bonus vyhraju. Šel jsem na tiskovku, viděl jsem tam ty rozsekané borce a říkal jsem si, že to musely být parádní zápasy, takže s bonusem jsem rozhodně nepočítal. Byl jsem šťastný a měl jsem pocit, že byl měl to štěstí poslat dál.
 

To, že polovinu věnuji nějaké matce samoživitelce, kterou už asi mám vybranou, tak bylo čistě z toho, že se o tom doma se ženou bavíme a je to téma, které řešíme tím, že sami dva vychováváme dceru a máme k tomu rodinu, která nám pomáhá. Nedokážu si tedy představit, že je na to někdo sám. Není to o tom, že bych měl peníze na vyhazování. Bonus by byl super, vzal bych holky někam na dovolenou, ale myslím si, že si to můžeme odpustit a někomu pomoct.

Jen mi takové reakce berou vítr z plachet něco takového dělat. Jasně, nemusel bych to říkat veřejně, ale na druhou stranu je to skvělá příležitost i pro ostatní. Nemyslím si, že by teď každý někoho hledal a dával mu polovinu výplaty, ale zamyslí se, že ve finále jsou tady lidi, kteří jsou na tom o dost hůř. Myslím si, že se doma nemáme špatně. Netopíme se v penězích, ale máme se relativně v pohodě, takže si myslím, že peníze, se kterými jsem extra nepočítal, mohu polovinu oželet a někomu snad pomoct.”
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *