Pouhé dva měsíce po ochrnutí jde Blachowicz do velké bitvy

Jan Blachowicz

Původně jsme se měli souboje Blachowicz vs Rakic dočkat už na konci března na turnaji v Columbusu, kde bojoval i David Dvořák. Několik týdnů před akcí však bylo oznámeno, že se duel neuskuteční, protože má bývalý šampion zdravotní problémy. Tou dobou nebylo k dispozici více detailů, ale nyní už víme, že Janek bojoval s hodně nepříjemnými problémy. Na krátkou dobu mu totiž ochrnula polovina těla, což byla pro houževnatého borce hodně děsivá zkušenost. Jen dva měsíce po zvláštní epizodě však jde Blachowicz do souboje s Rakicem, ve kterém je ve hře titulová šance.

Potvrzeno! OKTAGON nabídne další skvělou titulovou bitvu

“Celá levá strana mého těla byla kompletně ochrnutá. Trvalo to asi minutu. Myslel jsem si, že mám infarkt nebo něco podobného. Sám jsem nevěděl. Samozřejmě mě to vyděsilo, takže jsem hned šel k doktorovi, který mi udělal všechna potřebná vyšetření. Zjistili, že mi něco hodně tlačí na krční nerv, když dostávám rány do hlavy. Píchli mi tedy nějakou injekci, díky čemuž se tlak snížil a pak jsem musel 4 týdny rehabilitovat.

Po této době mi můj fyzioterapeut řekl, že jsem v pořádku a že se můžu vrátit do gymu a trénovat tak, jak jsem byl zvyklý. Vrátil jsem se tedy do gymu a s pořádným dvojákem jsem poprosil kamaráda, aby mi dal ránu do hlavy. Zprvu začal lehce a poté přidal. Nic se nestalo, takže jsem sám naznal, že jsem v pořádku. Teď už se tedy cítím tak, jak kdybych nikdy podobný problém neměl,” vysvětlil Jan Blachowicz.
 

Bývalý šampion je tak naštěstí v pořádku a připravený naskočit do hodně těžkého souboje. Proti sobě má totiž hladového Rakice, který je připravený doručit kvalitní zápas a vysloužit si tak vysněnou titulovou šanci. Janek se však nechal slyšet, že je hladovější než kdy dřív, takže se můžeme těšit na skvělý souboj, který završí další Fight Night turnaj, který nás čeká v noci ze soboty na neděli. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *