Potvrzeno! Organizace RFA musí řešit velkou ztrátu

RFA Grand Opening

Už tuto sobotu přijde na řadu turnaj RFA Grand Opening, který je sice druhou RFA akcí, protože nedávno jsme dostali Warm Up turnaj, ale i přesto je velkolepým startem celé organizace, která minulý rok oznámila vstup na scénu, kterou plánuje ovládnout. Bohužel ani turnaj Grand Opening se neobešel bez ztrát. Minulý týden byl totiž kompletně zrušen jeden zápas a další dva prošly změnou. Nyní se navíc potvrdily naše prvotní informace, že je v ohrožení i další zápas.

Konkurenční boj se rozjel naplno?! Organizace se začínají překrývat

Včera večer jsme vás informovali o tom, že to dle našich informací vypadá tak, že bývalý OKTAGON zápasník a nyní asi největší hvězda organizace RFA Leo Brichta na turnaji RFA Grand Opening nenastoupí. Důvodem měly být zdravotní obtíže, které mu bohužel narušily plány. Ještě večer Tisport Brichtův zápas stáhl ze své nabídky, což naše informace v podstatě potvrdilo a následně navázal i přímo promotér Boris Marhanský.

“Bohužel se stala jedna nepříjemná věc. Zranil se Leo Brichta, lékař mu zakázal nastoupit, ale hned jsme se dohodli, že ho uvidíme 23. července v Ostravě, kde by mohlo dojít k zápasu, který si fanoušci přejí. Věříme, že Leo přijde aspoň na veřejné vážení a ukáže se i na eventu,” potvrdil pro Kaocko.cz Boris Marhanský.
Turnaj Grand Opening tak přišel o jeden z nejatraktivnějších zápasů, ale dobrou zprávou je, že Leovo zranění není tak vážné, že by ho na delší dobu vyřadilo z tréninkového i zápasového tempa. Na další zápas si zkrátka bude muset počkat do července. Navíc to dle vyjádření promotéra vypadá tak, že bychom mohli dostat řešený souboj Brichta vs Rajnoch.

Leův původní soupeř Lima nicméně na kartě zůstává s tím, že dostane náhradu v podobě jiného českého borce, “Nový soupeř bude české národnosti, je to kvalitní zápasník, pro některé není asi tolik známý. Chceme dávat šance mladým, aby se mohli ukázat.”

Galavečer RFA Grand Opening, na kterém vystoupí Ďatelinka, Fapšo, Brož, Fajk, Wittner a mnozí další startuje již tuto sobotu 14.5. a sledovat jej můžete na realsport.tvNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *