Potvrzeno! Organizace OKTAGON MMA oznámila velký “fotbalový” projekt

Organizace OKTAGON MMA své základy postavila na reality show OKTAGON Výzva a příbězích, kterých za svou existenci nabídla celou řadu. Tradiční menu ve formě turnajů a jednotlivých duelů pak obohatila i několika projekty, jako byl Projekt X, Projekt Y, Kdo přežije a nebo Válka YouTuberů, která se bohužel nedočkala svého završení. Ondřej Novotný dlouhodobě mluví o tom, že se společně se svým týmem snaží propíchávat bubliny mimo tradiční MMA svět, což se zatím evidentně daří. Nyní se organizace představuje další projekt, který jistě vyvolá různé emoce.

Skandál v Polsku! V KSW není pro tyto rozhodčí místo!

Do organizace OKTAGON míří bývalý fotbalista Martin Fenin! Na turnaji OKTAGON 36 se objevil samotný fotbalista a potvrdil spekulace, které se v poslední době vyskytovaly. Fenin ale nakonec nebyl nijak konkrétní ohledně svého debutu v profesionálním MMA. Zatím prý pouze trénuje, ale zápas by chtěl co nejdříve, tak uvidíme, kdy se tento chlapík, který proslul také všemožnými skandály, postaví do klece.

Fenin je dle Wiki, bývalý český profesionální fotbalista, který hrával na pozici útočníka. Svoji hráčskou kariéru ukončil v roce 2018 ve Varnsdorfu. Fenin nastoupil v české nejvyšší soutěži poprvé v sezóně 2003/04; odehrál 97 zápasů a vstřelil 16 gólů. Mimo ČR působil na klubové úrovni v Německu a Francii. Za českou reprezentaci odehrál Fenin 16 zápasů mezi lety 2007 a 2011 a vstřelil v ní 3 góly; zúčastnil se ME 2008. Na mistrovství světa hráčů do 20 let 2007 v Kanadě získal stříbrnou medaili. V roce 2007 vyhrál ocenění „Talent roku“ v anketě ČR Fotbalista roku. V roce 2007 starosta Jaroslav Kubera ocenil Martina Fenina Čestným občanem Teplic.”

Fenin, kterému byl věnován i známý song, je známý také tím, že jeho slibná kariéra měla poměrně strmý pád, který provázelo hned několik skandálů. Při grilování na balkoně například podpálil byt a nebo vypadl z balkonu.

Dle sociálních sítí se však zdá, že na sobě Martin pracuje a že se snaží dostat do formy. A proč by OKTAGON sáhl právě po Feninovi? Protože v minulosti působil právě ve fotbalovém klubu ve Frankfurtu (2008-2011), kde je stále poměrně známou osobou, takže by se dal skvěle využít jako osobnost, která osloví všechny trhy, na kterých OKTAGON aktuálně působí. Martin byl dokonce k vidění na první OKTAGON akci v Německu, která se konala v červnu. A kdo jiný by dokázal naplnil heslo, že v každém z nás je bojovník, které OKTAGON razí, než fotbalista Fenin, který měl před sebou skvělou kariéru, ale bohužel sešel z cesty? Navíc by oslovil úplně nové publikum a mohl by tak k MMA a OKTAGONu přitáhnout úplně novou cílovou skupinu. Uvidíme tedy, zda se tyto spekulace potvrdí a nebo půjde jen kachnu, která ani zdaleka nedostane reálné obrysy. 


1 komentář na “Potvrzeno! Organizace OKTAGON MMA oznámila velký “fotbalový” projekt”

  1. Pingback: Rozparáděný Boss Hatef Moeil poslal Vémolovi hodně sprostou výhružku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *