Potvrzeno! OKTAGON nabídne další skvělou titulovou bitvu

OKTAGON MMA
Organizace OKTAGON MMA se postupně dostává do bodu, kdy téměř každá akce nabízí nějaký titulový zápas. Na konci roku například o šampionský opasek bojovala Tereza Bledá, kterou nyní čeká souboj o UFC smlouvu, a v únoru jsme pak dostali titulový duel Pirát vs Kincl. V nejbližší době se můžeme těšit například na zápas Buchinger vs Keita a nebo Kincl vs Lohoré. Tím však titulové menu ani zdaleka nekončí. Nyní byl totiž potvrzený další titulový souboj, který slibuje hodně zajímavou a atraktivní podívanou.
Tank Sebastián Fapšo ostře kritizuje OKTAGON a jeho výplaty

“S velkou radostí a štěstím přináším zprávu všem, kteří mi fandí. Postupně dosahuji svých cílů a tohle je jeden z nich. Právě jsem totiž podepsal smlouvu v souvislosti s titulovou bitvou v rámci organizace OKTAGON MMA. Musím za všechno poděkovat Bohu i svému týmu. Mým cílem je se stát šampionem a také se jím stanu,” vzkázal nadšený Kaik Brito, který se rovnou pochlubil i fotkou, na které podepisuje kontrakt. S kým se utká? To je asi všem jasné.

Už od turnaje OKTAGON 32, kde Král OKTAGONu David Kozma v odvetě porazil svého rivala Monstera, se totiž mluví o souboji Kozma vs Brito, který v kontextu divize dává jasný smysl. Kdy bychom se souboje mohli dočkat? Logicky na začátku prosince, kdy se v Ostravě bude konat další OKTAGON turnaj.
Nejdéle vládnoucí šampion OKTAGONu tak má před sebou další velkou výzvu. Brito totiž zatím předvádí neuvěřitelné výkony. Ve své premiéře totiž doslova zničil Gábora a poté si poradil i s Bryczekem, kterého poslal k zemi rychlou přední rukou. Pak přišel hodně sporný duel s Monsterem, ve kterém měl brát Brito přinejhorším remízu, ale talentovaný Brazilec si spravil chuť v bitvě s Kalašnikem, kterého ukončil hned v prvním kole.

Rozhodně se můžeme těšit na další skvělý souboj, který jistě nabídne zajímavou a hodně atraktivní podívanou.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *