Potvrzeno! Martínek se na turnaji KSW 75 střetne s veteránem UFC!

Martínek, KSW

Bývalý šampion těžké váhy organizace OKTAGON MMA Michal Martínek (10-3) nedávno ukončil působení v ruské organizaci ACA a podepsal smlouvu s polskou organizací KSW. V červnu debutoval na turnaji KSW 71, kde zaznamenal vítězství na body nad Filipem Stawowym. Nyní ho čeká druhý souboj a bude to duel proti daleko zkušenějšímu zápasníkovi.

VIDEO: Máme ho! Podívejte se, jak ladně Vémola skočil Kinclovi do klece

Zástupce Reinders MMA a Ankos MMA Michal Martínek se ve své premiéře v polské organizace KSW postavil proti dalšímu debutantovi, kterým byl Filip Stawovy (9-3). 25letý polský bojovník doposud zápasil převážně v organizaci Babilon MMA. Michal Martínek si proti polskému “tanku” připsal jednoznačné vítězství na body 30-27, 30-27, 30-27 a slavil vydařenou premiéru v organizaci KSW. Nyní však na Martínka čeká mnohem zkušenější soupeř. 

Michal Martínek se představí na galavečeru KSW 75, který se koná 14.10. v Nowém Saczu v Polsku. Jeho druhým soupeřem bude zkušený zápasník Daniel Omielanczuk (25-13-1-1NC). Polský veterán prošel organizací UFC, kde působil v letech 2013-2017 a zaznamenal zde bilanci 4-5. Ve svém posledním souboji v UFC podlehl Curtisi Blaydesovi na body, ale v utkání se mu podařilo ubránit celkem čtrnáct pokusů o takedown od zkušeného amerického wrestlera.

Po angažmá v nejlepší světové organizaci se vydal do Ruska a zamířil do ACA. Zde se po čtyřech vítězství dostal k titulovému duelu, ale souboj s Tonym Johnsonem nezvládl a prohrál po minutě na KO. Nyní nezažívá zrovna vydařené období a z posledních pěti zápasů má čtyři porážky. Ta poslední přišla při jeho návratu do organizace KSW, kam se vrátil po dlouhých třinácti letech a podlehl Ricardu Praselovi v prvním kole na submisi. Celkem má tedy tři porážky v řadě. Momentálně je Omielanczuk na 74. místě světového žebříčku. Český zápasník je aktuálně na sté pozici. 

Cesta k titulu?

„Nikdo nechce mít čtyři prohry, počítáme s jeho nejlepší možnou verzí. Navíc bude před svým publikem. Půjde o všestranný zápas, ale moje meta je porazit Omielańczuka a říct si o titul,“ řekl Michal Martínek pro Isport.cz.

Na turnaji KSW 75 se v hlavním zápase večera představí šampion polo-těžké váhy Ibragim Chuzhigaev, kterého vyzve Chorvat Ivan Erslan. Dále se na galavečeru představí Damian Stasiak nebo Robert Ruchala. Na tomto turnaje představí představí ještě jeden český zápasník. Do svého čtvrtého duelu v KSW nastoupí David Martinik, který se střetne s Kamilem Szkaradkem. 

Prozatímní Fight card KSW 75:

I. Chuzhigaev  vs.  Ivan Erslan 205 lbs

Robert Ruchała  vs.  Damian Stasiak 145 lbs

Michal Martínek vs. Daniel Omielanczuk 265 lbs

David Martinik  vs.  Kamil Szkaradek 135 lbs

O. Polischuck  vs.  Adam Soldaev 145 lbs

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený KSW (@ksw_mma)

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *