“Potěšující zpráva,” hlásí Procházkův trenér Karaivanov

Martin Karaivanov Jiří Procházka
Organizace UFC nám v posledních dnech a týdnech odhalila plány na několik měsíců dopředu. Včera například bylo oficiálně potvrzeno, že se liga mistrů v polovině března vrátí zpět do Londýna, kde se v jednom z hlavních zápasů objeví Paddy Pimblett. Stejně tak víme, že březnové akci UFC 272 bude vévodit válka Covington vs Masvidal a dubnové akci UFC 273 titulové duely Volkanovski vs Sung Jung a Sterling vs Yan 2. A co květen? Tam se všeobecně počítá s tím, že by se UFC mohlo vrátit do Brazílie, kde se samozřejmě nabízí titulové duely brazilských hvězd Oliveiry a Teixeiry. Naděje, že se brzy dozvíme více, dnes ráno podpořil i trenér a manažer Jiřího Procházky Martin Karaivanov.
Od 18+ obsahu do klece! Proč jde Silvia Dellai do boje?

Potěšující ranní zpráva. Vše se vyvíjí jak má a snad půjde ven co nevidět…,” vzkázal Martin Karaivanov na svém Twitter profilu. Ke vzkazu navíc na konec připojil emoji poháru. Co to znamená? Pravděpodobně jsme už velice blízko potvrzení titulové bitvy Teixeira vs Procházka, která je v podstatě veřejným tajemstvím a MMA svět s ní všeobecně počítá.

Původně panovaly obavy, že by do plánů mohl zasáhnout Blachowicz a nebo Rakic, ale oběma borcům se nakonec domluvil vzájemný zápas, takže nic nebrání tomu, aby Jiří Procházka, který je na druhém místě žebříčku, vyzval šampiona Glovera Teixeiru.
Ten na Denisu ukazoval hned po výhře nad Jankem s tím, že předesílal, že by se mohl vrátit do boje někdy v dubnu a nebo v květnu. Všechny signály tedy jasně ukazují na květen a pravděpodobně se jen čeká na to, jak to bude v Brazílii s opatřeními a koronavirovou krizí.

Turnaj UFC 274 by navíc mohl být jednou z akcí, kde uvidíme více titulových soubojů. Spekuluje se totiž i o duelu Oliveira vs Gaethje, který v kontextu divize dává jasný smysl. Otázkou jen je, co by byl v takovém případě hlavní zápas? Vyšší váhy by měly mít přednost, ale Oliveira je přeci jen “větší Brazilec” než Teixeira, který už nějakou dobu žije v USA. Uvidíme, ale vypadá to tak, že jsme velice blízko historickému oznámení…


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *