„Posledně jsem se pos*al!“ přiznává Švéd a pálí do soupeře i OKTAGON komentátora

OKTAGON

Organizace OKTAGON MMA má úspěšně za sebou turnaj OKTAGON 40, který velkolepě otevřel projekt Tipsport Gamechanger, takže je nyní samozřejmě na programu turnaj OKTAGON 41, který se koná v polovině dubna v Liberci. O hlavní zápas se postará titulová bitva Magard vs Lopez, ale do akce jdou i Vémola, Matavao, Škvor, Malach a nebo Fošum. Právě poslední jmenovaný se vrací po delší pauze proti soupeři, který minule pohořel a prohrál hned za dvě minuty. Nyní se však prý představí v nové formě, což demonstruje tím, že pálí do soupeře i OKTAGON komentátora.

Přijde exemplární trest?! Růžička i jeho trenér reagují na souboj s Veselým

„Je to skvělý pocit být zpátky,“ řekl Nermin Hajdarpašić pro server FrontKick. „Na tento zápas jsem čekal dlouho, až příliš dlouho. Můj soupeř je sponzorován společností anabola.com, ale cítím, že mám velmi dobré šance na vítězství. Je to mnohem snazší výzva než minule. Bude se mě snažit knokautovat, ale já ho dokážu unavit. Abych byl upřímný, naposledy jsem se posral. Ne kvůli falešnému vikingovi Poppeckovi, ale nikdy jsem nebojoval na tak velké show před tak obrovským publikem a byl jsem hodně nervózní. Tentokrát už vím, co mohu očekávat. A možná jsou čeští fanoušci příjemnější než ti němečtí.“

Hajdarpašić naposledy zápasil právě s Poppeckem, který ho dokázal ukončit už ve druhé minutě prvního kola. Na Fošuma, kterého evidentně obviňuje z užívání zakázaných látek, si však evidentně věří.
 

Nermin si však vzal na mušku i OKTAGON komentátora. „OKTAGON začíná mít světovou úroveň. Pořádají obrovské akce a neustále vyprodávají arény. Jsem rád, že můžu bojovat na jejich show, ale jejich komentátor je strašně otravný. Pořád mluví o bojovnících, vybírá si své oblíbence a je zatraceně neobjektivní. Nevím, jak se jmenuje, ale v každém pořadu je slyšet, jak se o bojovnících vyjadřuje špatně. Není neutrální. Jinak je to ale skvělá organizace a já se těším, že jim 15. dubna předvedu show,“ opřel se Nermin do nejmenovaného komentátora, kterým evidentně nemyslí Ondřeje Novotného, jehož jméno jistě zná. Možná Bryan Lacey?

Hajdarpašić už má dokonce plán, pokud se mu Fošuma podaří porazit, „Pokud vyhraji nad Robinem, chci se příště utkat s Alexanderem Poppeckem. Stal se z něj posera, který chce jen na zem. Říká o sobě, že je postojář, ale radši to bere na zem. Teď chce při každém zápase jen na zem.“

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *