Pořád je naděje? Natěšený Jon Jones posílá vzkaz Stipemu Miocicovi

Jon Jones Stipe Miocic

Pro domácí fanoušky je samozřejmě hlavní, že nás na turnaji UFC 282, který se koná 10.12. v Las Vegas, čeká titulová odveta Jiří Procházka vs Glover Teixeira 2. V souvislosti se zmíněnou akcí se však spekulovalo o možném návratu GOATa Jona Jonese, který nejprve vypadal nadějně, ale UFC prezident Dana White následně informoval, že Bonese nejspíš uvidíme zpět v boji někdy na jaře. Fanoušci se tedy smířili s tím, že se návrat odkládá, ale sám Jones nyní posílá signály, že by tomu ještě mohlo být jinak.

Zbláznili se? USADA si viditelně zasedla na šampiona Jiřího Procházku

„Připravuju se na zápas se Stipe Miocicem 10.12. v Las Vegas. Nejsem si jistý, co se děje mezi UFC a Stipem, ale já jsem připravený naskočit zpět do akce a bojovat. Soustředím se tedy na to, co dokážu ovlivnit a budu se udržovat ve formě,“ reagoval před pár dny Jon Jones na dotaz od fanouška, kterého zajímalo, kdy se bývalý šampion vrátí do akce.

Jen u toho však nezůstalo. Jones totiž poslal vzkaz i přímo možnému soupeři, „Stipe, bude pořádné dusno. Mám oheň, který nedokážeš zkrotit ani ty. Podepiš už ten kontrakt.“

Zdá se tedy, že spekulace ohledně možného návratu Jonese ještě letos nebyly daleko od pravdy. Navíc to vypadá tak, že celý plán ani tak nebrzdí Bones, ale soupeř, kterým by měl být Stipe Miocic. Právě s ohledem na to, že právoplatný šampion Francis Ngannou ještě stále není v bojové formě a stále nemá dořešený nový UFC kontrakt, by se se nabízel souboj Miocic vs Jones o titul prozatímního šampiona těžké váhy.

Na druhou stranu je hodně nepravděpodobné, že by se duel podařilo dotáhnout ještě letos, protože turnaj UFC 282 má už teď na kartě 15 zápasů s tím, že bylo oficiálně potvrzeno, že hlavním zápasem je titulová odveta Procházka vs Teixeira 2. Alespoň však máme naději, že se Jones snad už brzy vrátí do klece.
UFC 282: Startovka

Procházka vs Teixeira 2

Lawler vs Ponzinibbio

Pimblett vs Gordon

Rosas vs Perrin

Mitchell vs Topuria

Blachowicz vs Ankalaev

Shahbazyan Lungiambula

Quarantillo vs Hernandez

Brown vs Silva

du Plessis vs Till

Rozenstruik vs Daukaus

Curtis vs Buckley

Silva vs Salvador

Saaiman vs Lawrence

OSP vs Gustafsson
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *