“Pomalý” Jon Jones reaguje na kritiku a nabízí možný termín zápasu

Jon Jones

Kolem Jona Jonese už to pomalu začíná být nekonečný příběh. Neustále totiž slyšíme o tom, jak už je jeho návrat na spadnutí, ale i přesto jsme se ho stále nedočkali. Včera pak Bones zveřejnil video své aktuální formy, které se setkalo s kritikou, protože na něm prý Jon vypadá hodně pomalý. Co na to bývalý šampion?

Šokující odhalení?! Conor není tvůrce Proper 12? Kdo vše vymyslel?

“Právě teď jsem přesně tam, kde bych chtěl být a kde bych měl být. Těším se na to, kde to všechno bude za několik měsíců, kdy to bude vrcholit. Cítím se sakra skvěle,” vzkázal Jon Jones společně a videem, na kterém lapuje bez rukavic.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Bony (@jonnybones)

“Pořád od lidí slyším jen to, že si dávám neuvěřitelně na čas a že už se stejně nikdy nevrátím. Lidé jsou evidentně hodně netrpěliví, což je vlastně koneckonců příjemný problém. Opravte mě, pokud se pletu, ale mám za to, že Dana White nedávno říkal, že jsem připravený, ale že se musí vyřešit, jak to vlastně bude se Stipem a Francisem. Já se tedy soustředím jen na to, co mohu ovlivnit a to je další nabírání a budování hmoty.

Všem, kteří na základě mého vide říkají, že jsem pomalý, bych chtěl poděkovat za motivaci. Budu makat ještě víc, takže se budete hodně divit, až mě uvidíte v zápasové formě. Všechno má svůj čas a nějaký postup. Důležité je, že já se rozhodně pomalý necítím, ale uvědomuji si, že ještě pořád nabírám. Lidé mě klidně mohou soudit, což mi v konečném důsledku jen pomůže.
 

Zatím se ke mně dostalo jen to, že bych mohl zápasit v listopadu, ale nevím, protože se také mluví o tom, že by mohl být Francis relativně brzy zpátky,” reagoval Jon Jones.

Ten tedy evidentně stále pracuje na budování svalové hmoty s tím, že ve chvíli, kdy mu bude potvrzen zápas, naskočí na jiný režim a pokusí se vysekat co možná nejlepší formu. Zmíněný listopad však bohužel nedopadne, protože na turnaji UFC 281 už byl jako hlavní zápas oznámený duel Adesanya vs Pereira. Jona tak nejdříve uvidíme v akci v prosinci a nebo na začátku příštího roku.
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *