Polský gigant KSW do toho šlape a potvrzuje na Třinec další české jméno

Polská organizace KSW se podruhé chystá do České republiky. Galavečer KSW 87 se uskuteční už 14.10. v třinecké Werk Areně, která má oficiální kapacitu 5 400 diváků. Organizace KSW nechce turnaj podcenit, jako se jí to stalo v Liberci a turnaj se jí zatím daří zaplnit českými jmény. V hlavním zápase uvidíme Michala Martínka a nyní bylo ohlášeno, že se na galavečeru objeví další jméno reprezentující Reinders MMA. 


 

Chimaev dal Švédsku, které mu dalo domov, sbohem a emigroval do nové země

Tento týden organizace KSW ohlásila hned tři zápasy českých bojovníků. Nejprve byla ohlášena premiéra Vojtěcha Garby, který se utká s neporaženým debutantem Polákem Michałem Dreczkowskim (3-0). Do svého druhého zápasu v KSW nastoupí Josef Štummer (3-0) z gymu MMA Liberec. V prvním souboji si pod hlavičkou polské organizace připsal vítězství na body nad Jonatanem Kujawou. Nyní ho čeká velmi zajímavý střet. Štummer se v třinecké Werk aréně utká s Dawidem Karetou (4-3), který je známý z organizace OKTAGON, kde absolvoval čtyři bitvy a připsal si dvě vítězství na body nad Tadeášem Růžičkou a Peterem Gabalem. Na body naopak neuspěl s Jakubem Tichotou a Romanem Paulusem. Nyní se tedy přesouvá do organizace KSW.  

Třetím českým jménem, které KSW tento týden potvrdila, je zástupce Reinders MMA Lukáš „Fuki“ Dvořák (6-2). Ten se fanouškům naposledy představil v prosinci na galavečeru RFA 7, kde podlehl kubánskému zápasníkovi Alejandru Arcasovi (3-1). Nyní ho však čeká premiéra v organizaci KSW, kde se utká s dalším zajímavým jménem. 

Dvořákovým soupeřem bude Adrian Dudek (6-2), který už se v České republice jednou představil. Na turnaji MMAsters League 2 na Kladně, kde bleskově ukončil Daniela Brunclíka. Dudek hned na startu trefil tvrdý úder a poslal Brunclíka k zemi – resumé KO za sedm vteřin! Dudek se v KSW už jednou představil, když na turnaji KSW 60 narazil na Aleksandara Iliče. Srb si dokázal prosadit svůj postoj a zápas ukončil ke konci prvního kola. Naposledy Dudek zdolal Jussiho Hallonena na TKO. Zápas s Dvořákem by měl proběhnout v catchweight do 87 kilogramů.

Na galavečeru KSW 87 v Třinci se v hlavním zápase představí Dvořákův kolega z Reinders MMA Michal Martínek, který se utká s veteránem UFC Darkem Stošičem a  také Filip Macek, který se střetne s Oleksiiem Polishchukem, Lea Brichta čeká těžká zkouška v podobě Romana Szymanskiho.  

KSW 87 – Prozatímní Fight card:

Michal Martínek  vs.  Darko Stošić 265 lbs

Leo Brichta  vs.  Roman Szymański 155 lbs

Filip Macek  vs.  O. Polischuck 135 lbs

Ivan Erslan  vs.  Rafał Haratyk 205 lbs

Vojta Garba vs. Michał Dreczkowski 205lbs

Lukáš Dvořák  vs.  Adrian Dudek 192 lbs

Štummer vs. Kareta – 145lbs 

Carl McNally  vs.  Tobiasz Le 135 lbs


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *