Polský „Bombardér“ prosí fanoušky! Dostane titulový zápas v OKTAGONu?

Palasz, OKTAGON

Na turnaji OKTAGON 37 proběhl souboj mezi těžkotonážníky Adamem Palaszem a Tadajem Dajčmanem. Polský zápasník si připsal své osmé vítězství, když ukončil Dajčmana v prvním kole. Hlasitě si tak řekl o titulový zápas, ve kterém by se mohl střetnout s Hatefem Moeilem, který ještě nemá soupeře pro turnaj v Německu.

Tak už víme, kdo a proč OKTAGONu odmítl milionový Tipsport Game Changer

11.2. se organizace OKTAGON MMA poprvé vydá do německého Mnichova, pro který na turnaji v Ostravě představila zajímavou startovku. V hlavním zápase by se měl představit zmiňovaný Hatef Moeil, který ale zatím nemá soupeře, tudíž je možné, že by zde mohl nastoupit právě polský těžkotonážník Adam Palasz. Promotér organizace OKTAGON Ondřej Novotný během turnaje připustil, že by to mohla být jedna z variant, ale zatím nic oficiálně nepotvrdil. 

Polák Palasz nelenil a nejspíš si uvědomil, že k titulovému zápasu může kromě kvalitních výsledku pomoci také pozornost – neboli promo. Na svém Instagramu žádá fanoušky, aby sdíleli jeho příspěvek o potenciálním souboji s Hatefem Moeilem. „Děkuji fanouškům a přátelům za podporu, je jí potřeba. Abych se dostal k vysněnému zápasu o pás OKTAGONu. Sdílejte, označte organizaci OKTAGON a Hatefa Moeila. Děkuji a udělám vše pro to, abych se stal šampionem,“ napsal polský bijec.  

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Adam Pałasz (@adas_z_jawora)
Adam Palasz (8-1) je určitě vhodným a zatím možná jediným kandidátem na titulový zápas. V OKTAGONu má aktuálně dvě vítězství a celkově tři v řadě. Hate Moeil (13-4) je na tom podobně, v organizaci má také dvě vítězství, ale v řadě má devět triumfů z toho hned sedm před limitem. Samozřejmě je tu ještě Karlos Vémola, který si také brousí zuby na pás těžké váhy. Momentálně má však úplně jiné starosti, jelikož je v nemocnici a za necelý měsíc ho čeká souboj s Patrikem Kinclem, který se uskuteční 30.12. na turnaji OKTAGON 38.    

OKTAGON 39: Prozatímní Startovka

Moeil vs TBA

Jungwirth vs De Oliveira

Poppeck vs Martin Zawada

Šikič vs TBA

Scheck vs TBA

Stolze vs TBA

Schrober vs Pukač 

Bartl vs Hangs 

Khajevand vs TBA

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *