Polská výzva?! S kým se Karlos Vémola utká v Německu?

Karlos Vémola Pasternak

Naposledy jsme viděli Karlose Vémolu v MMA zápase před více jak rokem (27.3.), kdy se utkal s Milanem Ďatelinkou, kterého ukončil hned v prvním kole. Nyní má před sebou Vémola boxerský duel s Marpem, ale zároveň se mu oznámil MMA zápas, který se uskuteční na premiérovém OKTAGON turnaji v Německu.

Promotér Ondřej Novotný chválí RFA a gratuluje Marpovi?

4. června se organizace OKTAGON MMA chystá na svůj debut v Německu. Zde se představí také jedna z největších českých hvězd Karlos Vémola. Ten hned po ohlášení tohoto galavečeru avizoval, že si nesmí nechat ujít takovou velkolepou událost a rozhodně chce být při tom. Dlouho se nevědělo, kdo bude jeho příštím soupeřem, ale nyní je vše jasné. S kým se Karlos na turnaji OKTAGON 33 utká?

Karlos Vémola (31-6) se ve frankfurtské Festhalle střetne se zkušeným zápasníkem Michalem Pasternakem (16-7). Polský “Wampír”, který naposledy zápasil 5.5., kdy vyhrál via TKO, toho ve své kariéře zažil opravdu hodně. Po angažmá v domácích organizacích se v roce 2014 vydal na zkušenou do největší asijské organizace ONE Championship. Zde se mu však tolik nedařilo a zaznamenal bilanci jedno vítězství a tři porážky. Nutno dodat, že čelil výzvám v podobě Rogera Gracieho, Aung La N Sanga nebo Leandra Ataidese. Představil se také v organizaci RCC, kde narazil na Ivana Shtyrkova, se kterým padl na body.

Michal Pasternak působil také v polské organizaci Wotore, která pořádá souboje v MMA bez rukavic. Zde si připsal tři vítězství a získal titul. Mimo jiné vlastní černý pás v BJJ a jeho domovským gymem je Akademia Sportów Walki Wilanów, kde trénuje pod kontroverzním, ale zároveň úspěšným koučem Miroslawem Okniskim. Dokáže Wampír zúročit svoje zemařské zkušenosti proti českému Terminátorovi?1 komentář na “Polská výzva?! S kým se Karlos Vémola utká v Německu?”

  1. Pingback: Zklamaný Marpo reaguje na "sporný" konec bitvy s Vémolou | Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *