Policie v akci! Masvidal a Covington se do sebe pustili v restauraci

Jorge Masvidal Colby Covington
Mohlo by se zdát, že vzájemným zápasem rivalita Jorge Masvidal vs Colby Covington skončila, ale realita je trochu jiná. Jorge se hned po souboji nechal slyšet, že se s Colbym brzy uvidí. Mnozí měli za to, že se propracuje k odvetě, ale držitel BMF titulu to možná myslel trochu jinak. Dnes ráno se totiž objevily zprávy o tom, že se Masvidal a Covington poprali v restauraci.
Čertovina! Po Karešovi dostal nečekanou výzvu i Rytmus

Kolem celého incidentu zatím není moc informaci, ale je jasné, že musela zasahovat policie. Sociálními sítěmi koluje video, na kterém je vidět právě Colby Covington, který má kolem sebe několik policistů.

Se svou reakcí pohotově přispěchal i Jorge Masvidal, “Mám tady takovou malou výzvu, která spočívá v tom, že ukážete svůj obličej. Když už meleš hovna, tak je třeba se za ně taky postavit. Takhle to v našem městě chodí.”

Kolují totiž zvěsti o tom, že Colby při potyčce přišel o zub a Jorge nyní asi chce, aby se pochlubil celému světu. Byl to přitom Covington, kdo se kasal tím, že je králem Miami. Masvidal však oponoval, že to není pravda a že nikdo Colbyo ve městě vlastně nemá rád. Je tedy možné, že Jorge dostal od někoho echo, kde rivala hledat a tam si na něj došlápl.
Samozřejmě to není ideální způsob, jak řešit spory, ale v návaznosti na rivalitu se něco podobného dalo čekat. Je otázkou, zda budou z potyčky vyvozeny nějaké důsledky. Fanoušci však upozorňují na to, že Jorge možná Colbyho zaskočil, ale že stále platí, že Colby Jorgeho v souboji v oktagonu vyškolil a nedal mu šanci.

Uvidíme, co se ještě dozvíme, protože zahraniční média budou incident jistě řešit, takže se určitě brzy objeví i další informace.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Full Violence ™ (@fullviolence)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Full Violence ™ (@fullviolence)


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *