Pokračování? Vašek Mikulášek posílá Melišovi další vzkaz

Vašek Mikulášek Tomáš Meliš
 

Stále ještě doznívají dozvuky turnaje OKTAGON 32, kterému vévodili souboje Kozma vs Kníže 2 a Mikulášek vs Meliš. Právě druhý zmíněný souboj bohužel skončil relativně kontroverzně poté, co Mikulášek zakřičel ve chvíli, kdy měl Meliš nasazenou hlubokou kimuru. Rozhodčí tedy situaci vyhodnotil tak, že se Baba Jaga verbálně vzdává a souboj k následné nelibosti domácího borce okamžitě ukončil. Mikulášek od té dob trvá na odvetě, protože má za to, že měl souboj pevně v rukách a o výhru tak přišel jen kvůli amatérské chybě.
“Nechápu, co to je za dementa!” vzkázal Kozma hlupákovi

“Ty můj milý Tomáši. Já jsem nekřičel bolestí. Jediný, kdo křičel bolestí, jsi byl ty, když jsi dostával ty dva lokty, kdy tě jeden z nich otevřel. A nebo když ses krčil u klece, když jsi nechtěl boxovat, i když si říkal, jak mě vypneš v postoji. Kde je to tvoje sportovní chování, jak jsi říkal? Nevím, jak bych to nazval, ale meleš hovna. Jinak, co si vzpomínám po našem zápase jsi sám řekl, že nevíš, že jsem křičel a najednou tohle. Víš co, když si seš tak jistý tímhle, tak tě sice nenutím samozřejmě, je to tvoje volba, ale dáme si to ještě jednou ne? Buď chlap, pičo.

Samozřejmě Tome bez urážky. Nehledej v tom žádné čáry máry tak, jak jsi to hledal v tom prvním. Vezmi to a dáme si do držky a já budu třeba křičet podruhé bolestí,” vzkázal Vašek Mikulášek na svém novém IG profilu, protože o ten původní bohužel přišel.

Vašek se samozřejmě dožaduje odvety, protože souboj rozhodně neskončil podle představ, ale je otázkou, zda na další souboj Meliš přistoupí. Ten se totiž hned po souboji nechal slyšet, že už by se rád přesunul do jiné váhy a z vyjádření jeho i jeho týmu je patrné, že už kapitolu Baba Jaga uzavřeli.

Mikulášek se bude zřejmě snažit rivala vyprovokovat, ale to se snažil už před prvním zápasem a na moc úrodnou půdu to nepadlo. Meliš totiž i s ohledem na své svěřence a blízké zachoval klid a nenechal se vyprovokovat, takže se to nejspíš nestane ani nyní. Ledaže by organizace dala zajímavou nabídku, protože odveta by samozřejmě byla hodně sledovaná a přitáhla by hodně pozornosti.
  

Jednou už se Meliš vyprovokovat nenechal

“Problém měl jen Vašek. Já jsem to celou dobu bral jako sport. Bude zápas a buď vyhraju a nebo prohraju, hotovo. Myslím si, že i on to pak začal takhle brát, když mi podal ruku na tom druhém vážení a pak i v kleci. Já tam žádný problém nevidím. Bylo tam jen to, že se on urazil, když jsem řekl, že nemám problém jít do zápasu. To byl celý problém,” vysvětlil Tomáš Meliš na dotaz Libora Kalouse z Kaocko.cz.

Mikulášek je pověstný tím, že soupeřům při staredownech hodně zatápí a snaží se je vyprovokovat. Meliš tedy evidentně počítal s tím, že možná bude třeba pohotová a ostrá reakce, ale nakonec si řekl, že zachová klid.

“Měl jsem připravené, že bych mu dal za ucho, kdyby mě tam začal líbat, protože si myslím, že to do sportu nepatří. Pak jsem se však bavil i s trenérem, že něco takového prostě nemůžu udělat, protože by to mohli vidět moji svěřenci a nebo lidé, kteří mi drží palce a podporují mě. Asi by to nebylo správné. Jednoduše to nepatří do sportu, tak jsem to neudělal,” přiznal Tomáš Meliš v reakci na dotaz od Adriana Mečiara ze Svet MMA, že měl samozřejmě myšlenky na to, že by Mikuláškovi jeho hry oplatil, ale nakonec i uvědomil, že obzvlášť v takové situaci musí jít příkladem.


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *