Poirier odpovídá na Diazovu výzvu

Dustin Poirier, Nate Diaz

Poirier odpovídá na Diazovu výzvu

Jsou to téměř tři roky, co se Dustin Poirier a Nate Diaz měli setkat na galavečeru UFC 230, ale nakonec ze souboje pro zranění Poiriera sešlo. Jak se zdá, tak “zlá krev” mezi oběma zápasníky nikdy nezmizela. Nyní se opět začínají vzájemně “pošťuchovat” na sociálních sítích.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/07/17/velky-navrat-mieshy-tate-zautoci-na-titul/

V době, kdy se měli oba zápasníci střetnout, měl Poirier působivou sérii vítězství, včetně ukončení Anthonyho Pettise, Justina Gaethjeho a Eddieho Alvareze, což ho zavedlo až k zápasu proti Diazovi. Tento souboj měl proběhnout na turnaji UFC 230, který proběhl v Madison Square Garden v New Yorku. Bohužel Dustina zradilo zdraví a tento zápas nebyl nikdy přeložen. Dočkáme se ho v budoucnu?

Jen několik dní po druhém vítězství nad Conorem McGregorem si rodák z Lafayette znovu říká o souboj s Diazem. Ten nejprve na Twitter umístil fotku ze vzájemného staredownu s Poirierem a k tomu napsal: “185 liber. Přiber.” Poirier mu vzápětí odpověděl: “Chytnu tě v každé váze.”

Nate Diaz ve svém posledním podlehl na body Leonu Edwardsovi, ale pokaždé, když je příležitost, tak zmíní Dustina Poiriera a je vidět, že o tento zápas má očividně zájem. Zatímco všechno směřuje k tomu, že se Poirier utká o titul lehké váhy s úřadujícím šampionem Charlesem Oliveirou, není pochyb o tom, že jak Dustin, tak Nate by se chtěli vrátit k vzájemnému souboji.

Uvidíme tedy v budoucnu, jestli se tohoto zajímavého souboje dočkáme, ale rozhodně se zdá, že Diaz má o tento potenciální zápas velký zájem a Poirier nikdy nebyl zápasníkem, který by ustoupil od výzvy. Máme se tedy na co těšit? Věřme, že ano. 

1 komentář na “Poirier odpovídá na Diazovu výzvu”

  1. Pingback: Očekávaná boxerská trilogie má nové datum | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *