Pohled do zákulisí! Kincl odhaluje, jaké komplikace ho zasáhly při rozcvičení na Vémolu

Kincl

Šampion Patrik Kincl už několik dní před soubojem s rivalem Karlosem Vémolou prozradil, že má bohužel zraněnou ruku. Proč informaci zveřejnil? Protože prý informace stejně unikla k týmu soupeře, takže nebyl důvod zánět nějak sveřepe tajit. Těsně před soubojem se však objevil ještě další problém, který Kincl nechtěl hned po zápase specifikovat, ale nyní nás přeci jen nechal nahlédnout do zákulisí.

Vémola po souboji dostal šok? Vedení dává nahlédnout do zákulisí

Patrik Kincl, který nakonec souboj jasně vyhrál na body, ve svém novém vlogu nabídl pohled do zákulisí. Máme tak možnost sledovat jeho rozcvičku na zápas, která však ani zdaleka nešla podle představ. Patrik totiž evidentně dostával hodně silné křeče do lýtek, takže se před-zápasový rituál musel upravit. Právě toto omezení pak evidentně hrálo dost velkou v roli samotném souboji, kdy se Kincl nehnal za žádnou divokou akcí a míst toho Vémolu porazil v jeho vlastním stylu, což mu koneckonců vyhovovalo.

„Bylo za tím to, že jsem si, nevím proč, hodil do hlavy, že ok, pokud se chce prát takhle, tak ho porazím jeho vlastním stylem. On je dominantní ve wrestlingu a v tom, že každého natlačí na pletivo a pak ho hodí. V tomhle jsem ho chtěl porazit. Proto jsem tam zůstal a řekl jsem mu, ať jde ke mně,“ prozradil Patrik Kincl po souboji pro MMA Shorties, že zkrátka chtěl Vémolu porazit v jeho vlastní hře, což se mu dokonale povedlo.

 

I navzdory protestujícím lýtkům a zraněné ruce si Kincl připsal možná nejcennější výhru dosavadní kariéry, byť přiznal, že by si zápas představoval úplně jinak. Výhra je však výhra. Navíc skalp Vémoly Kinclovi otevírá další zajímavé možnosti. Attila Végh, Kaik Brito, Karlos Vémola a nebo Robert Bryczek? Uvidíme, jak se situace vyvine.
   

Co nás čeká dál?

17.6. Oberhausen – OKTAGON 44: Prozatímní Startovka

Langer vs Poppeck – zápas o prozatímní titul polotěžké váhy 

Eckerlin vs Primera 

Veličkovič vs Jungwirth 

Grabinski vs Michalidis 

Dyrschka vs ? 

Xavier vs Strezlczyk

Polívka vs Khajevand

Siwiec vs Hathaway 

Paradeiser vs Fischer 

29.7. Praha Štvanice – OKTAGON 45

17.9. Frankfurt – OKTAGON 46

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Peňáz vs Čepo 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *