Podvodník Usman? Colby přišel s vážným obviněním

Colby Covington, Usman,

Začátkem tohoto týdne bylo oznámeno, že UFC plánuje titulovou odvetu ve welterové váze mezi aktuálním šampionem Kamaru Usmanem a jedničkou divize Colby Covingtonem. Tento souboj by měl proběhnout 6. listopadu na galavečeru UFC 268. Problémový Colby hned vytáhl špínu na šampiona Usmana. 

Štáfek vysvětlil, proč jde do boje právě s Gáborem

Colby Covington v jednom z rozhovorů hovořil o svém nadcházejícím souboji s Kamaru Usmanem a zároveň současného šampiona welterové váhy obvinil, že po celou svoji kariéru užíval doping. Zejména EPO, na které byl v minulosti přistižen například bývalý držitel pásu v bantamové váze T.J. Dillashaw. 

“Celou svoji kariéru užívá EPO, Je to tak zřejmé. Jeho tělo je v chemické nerovnováze. Má pupínky po celých zádech i na tváři. Jste 35letý muž a vypadáte jako byste procházeli pubertou. Je to způsobeno tím, že hladiny jeho estrogenu a testosteronu nejsou v pořádku. Slyšel jsem to samé od některých lidí, kteří s ním trénovali nebo zápasili na vysoké škole. “Marty Juiceman” je generálním ředitelem EPO,“ řekl Covington.

Usman však nikdy nebyl vážně obviněn z jakéhokoliv podvodu a ve skutečnosti od roku 2015 prošel 51 testy USADA, všechny byly bez problémů. Covington v tom má však jasno. 

“Existují způsoby, jak obejít testy. Nejsou tu krevní testy, dělají se pouze namátkové kontroly moči. To ze sebe může včas dostat. Zároveň musíš žít do konce života s tím, že si musel celou svoji kariéru podvádět. Já jsem naprosto přirozený Američan a pracuji tvrdě. Krev, pot a slzy. Nepodváděl jsem, ušel jsem dlouhou cestu, abych se dostal až sem. On bude mít později zdravotní problémy. Bere si roky ze života, ale je to jeho volba, se kterou musí žít,” dodal Colby.

Covington a Usman spolu poprvé bojovali v roce 2019 na turnaji UFC 245. Usman zvítězil v pátém kole na TKO. Od té doby aktuální šampion přidal další tři obhajoby titulu. Colby se představil pouze v jednom zápase, a to s Tyronem Woodleym, kterého téměř před rokem, ukončil na začátku pátého kola.

1 komentář na “Podvodník Usman? Colby přišel s vážným obviněním”

  1. Pingback: Jorge Masvidal reaguje na Edwardsovu výzvu | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *