Podpantoflák Garry? Manželka hájí neporaženého borce a vysvětluje svou „sukuba“ příručku

Garry

Na sociálních sítích se v poslední době hodně řeší neporažený UFC bojovník Ian Garry, který to má 13-0 s tím, že v rámci UFC má aktuálně na kontě 6 výher v řadě. S trochou nadsázky se o něm mluví jako o hodném Conoru McGregorovi, protože je rovněž z Irska a předvádí skvělé výkony, ale přeci jen se tolik nepouští do trashtalku, i když i to se postupně mění. Právě o Garrym však v poslední době vznikla celá řada videí, které ho vykreslují jako podpantofláka a vlastně oběť jeho ženy.


Jiří Procházka prozrazuje, co si po titulové bitvě řekl s rozhodčím Goddardem

Proč je Garry označovaný za podpantofláka? Důvodů je hned několik. Garry má totiž ženu, která je o 14 let starší a jejíž jméno si vzal za své. Celým jménem je totiž Ian Machado Garry. Právě Machado část má od své ženy, což vysvětlil tím, že rodina chce aby všichni členové měli stejné jméno. To vlastně dává smysl, ale tím celý příběh nekončí.

Garryho žena, která je o 14 let starší, totiž doslova vytvořila příručku o tom, jak ulovit mladého nadějného sportovce, přilepit se na něj a mít díky němu spokojený život. „Snili jste někdy o tom, že půjdete ve stopách Victorie Beckham, Cheryl Cole nebo Coleen Rooney?“ píše doslova v anotaci, čímž naráží na manželky úspěšných fotbalistů, kteří svým ženám samozřejmě zajistili pohádkové životy.

     

Ani tady však nekončíme. Garry totiž prý žije v jedné domácnosti společně se svou ženou a dětmi, ale také s bývalým manželem své milé, který UFC naději dělá nutričního poradce. Garry si mohl vybrat jakéhokoliv nutričního poradce, ale vybere si zrovna toho, který byl manželem jeho aktuální ženy. Zvláštní rodinka.

Kauzy se samozřejmě chytil Sean Strickland, který Garrymu poradil, aby rychle prchal, jinak toho bude litovat. Garry však reagoval s tím, že pokud Sean své vzkazy nesmaže a nepřestane s nimi, tak přijde žaloba, čemuž se šampion střední váhy vysmál. 


 

K celé věci se však nyní vyjádřila i Garrygho manželka, která se pokusila situaci uvést na pravou míru. Když se podívám na nenávist a většinu klipů a komentářů, které dostávám, tak vlastně největší věc, kterou jsem udělala špatně, je můj věk,“ uvedla Anna-Lee ve svých příbězích na Instagramu. „Zestárla jsem a každý rok mám narozeniny, což je od ženy k posrání nechutné. Stárnutí je přeci nepřijatelné.

Napsala jsem knihu knihu o tom, jak se nalepit na mladého nadějného sportovce? Tohle tvrzení je samo o sobě trochu přitažené za vlasy. Těžko se mohu označit za autorku jedenáctistránkové audiosatiry napsané v roce 2010. Celou věc je potřeba zasadit do správného kontextu, protože jsem to udělala v době, kdy se konalo Mistrovství světa ve fotbale. Jestli mě chcete nazvat autorem tohohle, tak to je sladké! Byl to spíše odlehčený podcast, ale předběhla jsem svou dobu. Byla to jen hloupá satira.“


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *