Podivné hry? Šampion Aspinall se opřel do zdržujícího šampiona Jonese

Aspinall Jones

Po měsících spekulací generální ředitel UFC Dana White konečně potvrdil, že na turnaji UFC 304 v Manchesteru se utkají oba britští šampioni. Držitele titulu ve welterové váze Leona Edwardse vyzve Belal Muhammad a prozatímního šampiona Toma Aspinalla prověří Curtis Blaydes.

To už je lepší! OKTAGON odhalil, kdo se v Edenu postará o halftime show

Tom Aspinall se v odvetném a velmi očekávaném zápase střetne s Curtisem Blaydesem – V jejich prvním vzájemném souboji si Aspinall po patnácti vteřinách poranil koleno a zápas byl ukončen. Pro Angličana je to stále jeho jediná porážka v profesionální kariéře. Aspinall se kromě oznámení souboje, vyjádřil také na adresu šampiona Jona Jonese a Ciryla Ganea.  

„Takže zápas byl konečně oznámen a já jsem za to velmi, velmi rád,“ řekl Aspinall k oznámení zápasu s Blaydesem. „Jsem MMA bojovník a poslední věc, kterou chci udělat, je zdržovat divizi, vidím ty komentáře kolem toho, ale to nejsem já, kdo zdržuje – to je někdo jiný na vrcholu divize. Hraje podivné hry. Takže jsem to já a Curtis Blaydes.“
„Teď je čas na odplatu, takže jsem na tenhle zápas velmi, velmi, velmi motivovaný. Pokud nebudu bojovat s Jonem, což se teď zřejmě nestane, je to ideální situace.“

Sice se mluvilo souboji Jones vs Aspinall, ale na ten v blízké době nedojde. „Nyní už je jasné, že bude jeho dalším soupeřem Stipe Miocic. Jon Jones se v posledních dnech ptal fanoušků, co by se jim líbilo, aby si udělal představu. Dobře však ví, že ho čeká souboj se Stipem. To už je dané. Vypadá to, že by se měli utkat v New Yorku, jak se původně plánovalo,“ potvrdil totiž Dana White, že Jones sice naznačoval různé možnosti, ale nakonec je jeho soupeř jasný. Bude jím bývalý šampion a nejúspěšnější těžká váha Stipe Miocic, kterého jsme naposledy viděli v boji v odvetě s Francisem Ngannou, který doručil drtivé KO.
1 komentář na “Podivné hry? Šampion Aspinall se opřel do zdržujícího šampiona Jonese”

  1. Dobrý den, prohra s Curtisem Blaydesem určitě není pro Aspinalla jediná porážka v profesionální kariéře, když to má 14-3. Jediná prohra v UFC ano, ale ne v kariéře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *