Podání ruky nečekejte, předesílá Mikulášek před bojem s Bolem

Vašek Mikulášk Tomáš Bolo Meliš
Aktuálně je na OKTAGON programu turnaj Prime 5, který nás čeká na konci měsíce, ale záhy na něj naváže turnaj OKTAGON 32, který se konečně uskuteční v Ostravě. Turnaj, který se v návaznosti na Zápas století vyprodal doslova během pár dní, se musel kvůli pandemii a opatřením hned několikrát přesouvat, ale nyní už máme jasné datum 9.4., na které se můžeme těšit. Hlavním zápasem bude skvělá odveta Kozma vs Kníže 2, ale dojde i na souboj dvou bývalých kamarádů Mikulášek vs Meliš (Bolo). Co od souboje čekat? Žádné velké bratříčkování…
Proč může Conor McGregor porazit šampiona Oliveiru?

Už teď je totiž jasné, že Mikulášek soupeři po zápase ruku nepodá. “Ne, určitě ne. To pro mě nepřipadá v úvahu. Já jsem i řekl, že mu ruku nepodám. Ani kdyby on přišel, tak mu ji nepodám. Je mi jedno, jak se na mě lidé budou tvářit, jestli je to ode mě nesportovní. Já mu ji ale nepodám. Chlap má svoje slovo držet,” potvrdil borec s přezdívkou Baba Jaga pro Sport.cz. “To není osobní, jen se prostě nezachoval správně. Osobní by to bylo, kdyby mi něco udělal. On si ten zápas vyřval svým chováním, byli jsme kamarádi a teď proti sobě půjdeme do klece. To si kamarádi nedělají. To je můj pohled.”

Souboj jsme měli dostat už minulý rok, ale Vašek se bohužel při pádu ze schodů zranil a byl tak nucen odstoupit. Nyní už je však v pořádku a v plné přípravě, “Každým tréninkem se snažím zrychlovat. Já teď řeším pouze váhu, ale mám na to ještě měsíc, takže bych to měl v pohodě dát. Aktuálně mám kolem 96 kilogramů, na váhu je ale ještě dost času, to nebude problém. Znám i lidi, co musí dávat dolů kolem 20 kilogramů, u mě je to nějakých dvanáct.”
Jak Baba Jaga předpovídá, že se bude souboj vyvíjet? “Uvidíme, s čím přijde Tomáš, podle toho se nastavím já. Myslím si, že bude chtít boxovat a ukázat, že je podle něj v postoji lepší. Wrestlit se podle mě tolik nebude, ale pochopitelně se mohu mýlit. Já se přizpůsobím všemu a tak to má být.”

Jak to dopadne se dozvíme už 9.4. na turnaji OKTAGON 32 v Ostravě. 

Zdroj: Sport.cz

Úvodní foto via OKTAGON MMA


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *