Pirát se zastal Budaye a opřel se do kritizujícího Vémoly

Pirát Krištofič Vémola

Pirát se zastal Budaye a opřel se do kritizujícího Vémoly

Díky turnaji OKTAGON 25 známe nového šampiona těžké váhy, kterým se díky ukončení ve druhém kole stal Martin Buday. Ten sice do zápasu vstupoval jako favorit, ale nebyl ve vůbec snadné pozici. Dlouho totiž nezápasil a navíc možnou prohrou riskoval, že přijde o šanci zabojovat o UFC smlouvu. Buday však zápas zvládl a připsal si tak cenné vítězství. Na Karlose Vémolu, který ho už nějakou dobu vyzývá, však evidentně velký dojem neudělal. Týmový kolega Pirát se však Martina zastal a rovnou si do rivala Vémoly rýpl.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/06/21/karlos-vemola-reaguje-na-vykon-noveho-sampiona-budaye/

“Musím se Martina zastat. On je skromný borec, takže to nikde neříkal, protože je to bojovník, ale už při rozcvičce si odpálil loket. Měl s tím velké problémy… Navzdory tomu to bravůrně zvládl a svého soupeře ukončil, knockoutoval. Vejmluvo, kdy ty jsi někoho knockoutoval? Nikdy a nikdy ani neknockoutuješ. Doporučil bych Vejmluvovi, aby se přestal navážet do mého bratra ve zbroji a aby se hlavně soustředil na sebe, aby vůbec 84 navážil na Štvanici, protože už víme, že má problémy navážit i 84. Knedlík. Knedlíčku, nevymýšlej si. Zase ti dovezli postojáře, takže postojáře poraz a potom se spolu můžeme utkat o titul a konečně můžeš ukázat, jaký jsi frajer… Méně mluv a více se poť, aby si navážil. Všichni víme, proč chceš přeskočit 93, protože se bojíš, že tě Viktor zasadí jak cibulku do země. Za co chceš jít v těžké váze o titul? Pořád mluvíš o zásluhách, že kdo si co zaslouží a nezaslouží, ale za to, že máš hlavu jak televizor nemůžeš jít o titul v těžké váze…” rozpovídal se Samuel Krištofič aka Pirát ve svém posledním videu.

O souboji Vémola vs Krištofič se jednalo už v době, kdy byli oba v různých organizacích, ale poté, co se oba sešli v OKTAGONu, se na souboj z různých důvodů tak trochu pozapomnělo. Pirát se však o něj nyní znovu hlásí, protože by se s Terminátorem rád utkal a samozřejmě by chtěl zabojovat o titul. Uvidíme tedy, jak se vše vyvine…

Úvodní foto via OKTAGON MMA

2 komentáře na “Pirát se zastal Budaye a opřel se do kritizujícího Vémoly”

  1. Pingback: Tomáš Fiala reaguje na tvrdou prohru s Fodorem | MMA Shorties

  2. Pingback: Dustin Poirier předpovídá, jak si znovu poradí s Conorem | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *