Pirát reaguje na fanoušky, kteří kritizují Milana Ďatelinku

Pirát Milan Ďatelinka




 

V hlavním zápase proběhnuvšího turnaje RFA Grand Opening jsme se dočkali poměrně velkého překvapení. Po více než roční pauze se totiž do boje vracel Milan Ďatelinka, který naposledy nestačil na Vémolu. V hlavním zápase RFA akce na něj čekal Avramovic, který dokázal Milana pohotově zamknout do gilotiny a donutil ho odklepat. V návaznosti na to, že Milan nedávno přešel z OKTAGONu do RFA, za což už tehdy sklidil hodně kritiky, se samozřejmě na mladého borce svalila lavina kritiky a urážek, na kterou reagoval jeho kamarád Pirát, který přišel Milana na akci podpořit.




Smutný Rakic reaguje na prohru, vysvětluje zranění a žádá UFC

“Je strašná doba, že se lidé těší z neštěstí a neúspěchu někoho jiného, i když sami jsou neúspěšní. Pak mají radost, když selže někdo jiný. Je to dost smutné. Nevím, co bych musel mít v sobě, abych psal věci, které někteří píší. Je to opravdu smutné, že je to něčí největší radost v životě, že se může radovat z neúspěchu někoho jiného,” reagoval Pirát v rámci svých otázek a odpovědí na IG.

Sám Samuel se také bude muset obrnit, protože ho v sobotu čeká boxerský zápas s Petráškem, do kterého vstupuje po souboji s Kinclem, v souvislosti s nímž mu byly hodně vyčítány fauly. Meloun je navíc miláček publika, takže se dá očekávat, že ho bude chtít hala hnát dopředu. O to lepší souboj bychom však měli dostat. Pirát navíc u duelu s Petráškem nekončí. Už na začátku června by měl totiž naskočit do další boxerské bitvy, tentokrát znovu s těžkotonážním borcem Kirym v rámci druhé akce organizace Fight Night Challenge.




 

Ďatelinka a promotér Marhanský reagují

“Jak bych to měl zhodnotit? Prohrál jsem. Moc dobře to asi nezhodnotím. Hodně chyb. Bylo tam více komplikací v přípravě. Samozřejmě jsem si takový průběh zápasu nepředstavoval. Byla tam nějaká omezení, ale když tohle nechám stranou, tak jsem se v zápase cítil dobře. Udělal jsem chybu a ta mě stála zápas. Nechci se moc vyjadřovat k tomu, co bylo ve hře. Nechám to případně na Borise (Marhanského). S tím jsem komunikoval celou přípravu. Pokud to bude chtít zmínit, tak to může zmínit on.

Já to beru tak, že každý, kdo stojí v oktagonu, je připravený a já jsem tam stál, takže se není na co vymlouvat. Jinak musím pochválit organizátory, s celou akcí jsem spokojený, i když jsem moc zápasů neviděl. Co se týká péče o zápasníky, tak mohu skutečně říct, že jednička s hvězdičkou,” reagoval Milan Ďatelinka na po-turnajové tiskové konferenci.

“Je třeba říct, že Milan měl problémy v přípravě a jsem rád, že nastoupil. Šel ten zápas vyhrát. Sice to teď nevyšlo, ale Milana určitě uvidíme v dalším zápase více namotivovaného a s chutí nám dokázat, co v něm je. Těším se na jeho další zápas…




 

S Milanem jsme komunikovali pár dní před zápasem, protože jsem problém s naraženými žebry. S ohledem na to, že soupeř byl zemař, bylo jasné, že to bude nepříjemné. Byla tam i možnost, že bychom zápas přesunuli, ale Milan dlouho nezápasil a navíc byl zápas v Bratislavě, takže do toho šel. Bohužel to nedopadlo dobře, ale je to mladý borec, který má celou kariéru před sebou. Tento sport je navíc často o jednom úderu,” doplnil i zmíněný promotér Boris Marhanský.

Další akcí má RFA naplánovanou na 23.7., kdy zamíří do Ostravy, kde se můžeme těšit i na zápas nové posily s UFC a KSW zkušenostmi.






 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *