Pirát Krištofič hodnotí turnaj RFA Grand Opening

Pirát RFA Grand Opening
Organizace RFA má za sebou druhý turnaj, který navazoval na nedávný zahřívací event. Akce Grand Opening v Bratislavě nabídla vyrovnané souboje, betonování na zemi, zvraty, překvapení, tvrdá ukončení i doprovodnou hudební show a kulturní vsuvku v podobě stand up comedy. Mezi vrcholy akce pak patřil výkon Fapša, který doručil tvrdé KO, obrat Brože, kterého už měl soupeř “na lopatě”, a bohužel i prohra Milana Ďatelinky, kterého na místo přišle podpořit i kamarád Pirát Krištofič, kterého brzy čeká zápas s Petráškem. Jak vítěz druhé řady reality show OKTGAON Výzva akci zhodnotil a co by změnil?
Milan Ďatelinka reaguje na ostrou vlnu kritiky, která se na něj snesla

“Nemyslím si, že je to pro ně problém. Však jsem svobodný člověk. Byl jsem podpořit svého kamaráda Milana Ďatelinku, kterému to nevyšlo. Že by s tím měl mít OKTAGON nějaký problém? Nevím o tom. Nemyslím si,” reagoval Pirát v rámci otázek a odpovědí na IG, zda nebude mít kvůli účasti na RFA akci problém s OKTAGONem.

Pirát se nedávno dostal do menší přestřelky s promotérem Ondřejem Novotným v souvislosti se soubojem s Petráškem a výplatou, kterou za něj dostane, takže fanoušci hned začali ve velkém spekulovat o možném budoucím přestupu do RFA, “Včera se mě na to ptalo hodně lidí. Pravda je taková, že jsem byl na akci podpořit Milana Ďatelinku. Já jsem vlastně asi jediný bojovník, který ještě nedostal konkrétní nabídku od RFA, takže tak to je.”
A jak se Pirátovi akce vlastně líbila? “Nechci být hater, ale například ta stand up comedy show, co tam byla, to za mě nepatří na galavečer. Musí brutálně rychle reagovat na uvaděče. Jednoho z těch dvou dát pryč. Nebudu říkat jméno, nechci být hater a nechci nikomu udělat nic zlého, ale jeden z těch dvou uvaděčů byl až rušivý element. S OKTAGONem bych to neporovnával, protože OKTAGON je úplně někde jinde. Je to velký zaběhnutý kolos, který šlape jak hodinky. RFA se podle mě ještě trochu hledá, co by chtěli a podobně.”


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *