Pikantní kauza! Strickland radí Garrymu, který je označován za podpantofláka! Ten hrozí žalobou

Strickland

Na sociálních sítích se v poslední době hodně řeší neporažený UFC bojovník Ian Garry, který to má 13-0 s tím, že v rámci UFC má aktuálně na kontě 6 výher v řadě. S trochou nadsázky se o něm mluví jako o hodném Conoru McGregorovi, protože je rovněž z Irska a předvádí skvělé výkony, ale přeci jen se tolik nepouští do trashtalku, i když i to se postupně mění. Právě o Garrym však v poslední době vznikla celá řada videí, které ho vykreslují jako podpantofláka a vlastně oběť jeho ženy, což má hned několik důvodů.


Jiří Procházka usiloval o odvetu s Pereirou! Jak reagovalo vedení UFC? Přijde změna váhy?

Proč je Garry označovaný za podpantofláka? Důvodů je hned několik. Garry má totiž ženu, která je o 14 let starší a jejíž jméno si vzal za své. Celým jménem je totiž Ian Machado Garry. Právě Machado část má od své ženy, což vysvětlil tím, že rodina chce aby všichni členové měli stejné jméno. To vlastně dává smysl, ale tím celý příběh nekončí.

Garryho žena, která je o 14 let starší, totiž doslova napsala knihu o tom, jak ulovit mladého nadějného sportovce, přilepit se na něj a mít díky němu spokojený život. „Snili jste někdy o tom, že půjdete ve stopách Victorie Beckham, Cheryl Cole nebo Coleen Rooney?“ píše doslova v anotaci knihy, čímž naráží na manželky úspěšných fotbalistů, kteří svým ženám samozřejmě zajistili pohádkové životy.

     

Ani tady však nekončíme. Garry totiž žije v jedné domácnosti společně se svou ženou a dětmi, ale také s bývalým manželem své milé, který UFC naději dělá nutričního poradce. Garry si mohl vybrat jakéhokoliv nutričního poradce, ale vybere si zrovna toho, který byl manželem jeho aktuální ženy. Zvláštní rodinka.

A kdo se celé kauzy chytil? Samozřejmě Sean Strickland, který hned přispěchal s radou. Poradil totiž Garrymu, aby ze svazku hodně rychle zmizel, než bude pozdě. To se však Garrymu nelíbilo, takže Seana kontaktoval a dokonce mu pohrozil možnou žalobou.


 

„Chtěl jsem mu jen poradit a on mi hrozí, že jestli své vzkazy nesmažu, tak na mě podá žalobu? A co jako? Říká, že lžu a vymýšlím si. Vole, tobě je 26 a jí 40 let. Doslova napsala knihu o tom, jak se přilepit na mladé úspěšné sportovce a mít díky nim skvělý život. Tohle nejsou lži, ale fakta. A že podáš žalobu? A co jako, kurva? To mě má jako zastrašit. Mám to u prdele, hochu. Chceš, abych tě respektoval. A za co jako? Kdybys na mě naběhl, tak bych to respektoval, ale ty hrozíš žalobou? Vlastně jsem však asi nečekal nic jiného,“ rozpovídal se Strickland.

Garryho čeká další zápas na turnaji UFC 296, kterému vévodí titulová bitva Edwards vs Covington, takže si asi umíte představit, jak se na tiskové konferenci rozparádí Colby, který si jistě do mladé naděje rád rýpne. Obzvlášť, když jde o stejnou divizi, takže by mohlo jít o budoucího soupeře.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *