Petr Yan se dostal do přestřelky s Henrym Cejudem

Henry Cejudo Petr Yan
 

Petr Yan po relativně překvapivé prohře vyhlíží další zápas. Obecně se totiž čekalo, že si se Sterlingem v odvetě poradí, ale Aljamain dokázal sbírat body skrze dominanci na zemi a nakonec si připsal první titulovou obhajobu. Yan se však samozřejmě nevzdává a naopak vyhlíží další zápas, který by se mu líbil například s bývalým šampionem Henrym Cejudem, se kterým se na sociálních sítích dostal do přestřelky.
Karlos Vémola stručně reaguje na obrovskou výzvu Jokera Iliče

“Henry Cejudo, hodně jsi toho během důchodu nakecal. Co takhle se za své řeči postavit a dát si to se mnou?” vyzval Petr Yan bývalého dvojnásobného šampiona Cejuda, který sice po výhře nad Cruzem nečekaně ukončil kariéru, ale od té doby hned několikrát mluvil o tom, že se chce vrátit.

“Pokud bys měl kolem pasu zlato, tak bych tě mile rád pohřbil. Takhle by ses však měl vrátit do Dagestánu a makat na wrestlingu, protože tě dokázal uválet třetiřadý zemař. Nebylo by asi pěkné, kdyby si tě vzal do parády wrestler se zlatou medailí. Já jsem Bůh, děvko,” kontroval Henry Cejudo.

“No, pravda je taková, že jsi ukončil kariéru v den, kdy jsem se stal jedničkou divize a v ten samý den, kdy jsem přišel o titul, ses zase začal hlásit o slovo. To, že se mi zase vyhýbáš, jen potvrzuje má slova,” nedal se Yan.
 

“Však jsi dvakrát prohrál se Sterlingem. Myslíš si jako, že si držitel zlaté medaile a bývalý dvojnásobný šampion půjde hrát o pozici vyzyvatele? Však kvůli svému tlustému plešatému manažerovi přijdeš k úrazu. Klidně ti dám 20% slevu, když se přihlásíš do mého programu, kde učím techniky. Dobře víš, že jsem to já, kdo dostane další titulovou šanci,” uzavřel Cejudo.

Na vzájemný souboj Yan vs Cejudo to tedy nevypadá, ale stejně to tak nevypadá ani na duel Sterling vs Cejudo, protože se mluví o tom, že dalším vyzyvatelem bude bývalý šampion Dillashaw.


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *