Petr Ondruš reaguje na nedovolené koleno od Alexe Cverminátora

IAF Cverna

Tentokrát organizace I Am Fighter zamířila do Sokolova, kde byl ve hře titul welterové váhy, o který si to rozdali Steven Krt a František Bočáň. Prvně jmenovaný se po pětikolové bitvě stal historicky druhým šampionem organizace. Do akce se po třech letech mimo MMA vrátil také Cvérminátor Alex Cverna, který zvítězil v prvním kole nad Dejanem Bubicem, ale v souboji jsme viděli nelegální koleno, ke kterému se nyní vrátil také promotér IAF Petr „Píno“ Ondruš.

Na jaký „balík“ si přišel Diego Kotlár za 30 sekund boje s Bendou?

Organizace I Am Fighter (IAF) má za sebou osmý číslovaný galavečer, na kterém byl korunován druhý šampion. Na turnaji se představil také Alex Cverna, který se pod pravidly MMA objevil po třech letech. Svého soupeře Dejana Bubice zvládl ukončit v prvním kole, ale k vidění byl moment, kdy Cverna vyslal koleno na hlavu soupeře, který měl ovšem tři body upevněné na zemi. Nejen k tomuto momentu se v pondělním večerním streamu vyjádřil promotér IAF Petr „Píno“ Ondruš.

„Bylo to neskutečné, 950 lidí narvaných v sále, kam se oficiálně vejde 700. Bojovníkům se dostalo od fanoušků fantastické podpory, už teď se těšíme na další eventy,“ řekl ve streamu na Instagramu IAF Ondruš.

Ke kolenu Alexe Cverny na klečícího Dejana Bubice:

„Alex měl zápas po třech letech, dopadlo to dobře. Alex nastoupil a vyhrál. Co se týče nedovoleného kolena, bylo tam, ale nemyslím si, že to způsobilo zásadní damage a že by výsledek zápasu byl jiný. Mluvil jsem s rozhodčím a ten mi řekl, že k němu došlo ve chvíli, kdy se točil na druhou stranu a nemohl ho vidět. Což potvrzuje i záznam. Ani Bubic nějak výrazně neprotestoval. Což neomlouvá rozhodčího, chyba to byla, sám rozhodčí to uznal. Výsledek se ale měnit nebude.“ 

K útokům na sociálních sítích a soukromých zprávách:

„Absolutně to nechápu. Že chodí výhrůžné zprávy nám, nebo dokonce rozhodčím, že jsou to kokoti a spoustu brutálních urážek. Zažil jsem to také, hlavně kolem souboje s Karlosem Vémolou a říkám si: Sakra, proč? Kvůli sportovnímu souboji?… Myslím, že by tady měla fungovat vzájemná úcta. Vážně by mě zajímalo, kolik z těch, kteří se takto chovají, někdy sami stáli v té kleci. Ať už zápasník, nebo rozhodčí. Všichni mají svoji zodpovědnost a není to sranda, každý rozhodčí si zaslouží respekt, že tam jde a dělá to, co má. A často jako svoje hobby. U nás nejsou rozhodčí na plný úvazek. Prosím, přestaňte vyhrožovat rozhodčím, je to ubohost. Pojďme si užívat tuhle show a bavit se, protože my všichni to děláme pro vás.“

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *