Pět největších podvodníků v organizaci UFC?

UFC, Belfort

Bývalý šampion střední váhy UFC Michael Bisping má rád kontroverzní témata a jedno takové nyní otevřel ve svém podcastu. Bisping totiž jmenoval pět největších podvodníků v historii organizace UFC a jeho žebříček není až takovým překvapením.

OKTAGON 42 bohužel přichází hned o 2 zápasy, ale nabídne jeden nový!

Michael Bisping ve svém nedávném videu na YouTube sestavil seznam pěti největších podvodníků v historii UFC. Mezi jmény na seznamu jsou Mike Kyle, Rousimar Palhares, Gilbert Yvel a Kazuo Takahashi. Na vrcholu seznamu se však objevilo jméno, které čtenáři pravděpodobně očekávají. 

Největším podvodníkem na seznamu Michaela Bispinga není nikdo jiný než Vitor Belfort. Ten sice v prvních letech své kariéry dostál své přezdívce „Fenomenální“, ale Bisping dále shrnul Brazilcův životopis v kostce: „steroidy, pokrytectví a další steroidy.“ 
„Tenhle chlap je největší podvodník v historii bojových sportů,“ řekl Bisping o Belfortovi. „A všechno to souvisí se steroidy, že? Snažíme se soupeře knockoutovat. A pokud vědomě berete steroidy po celou dobu, pak k vám nemám vůbec žádný respekt. Nevážíš si sportu, nevážíš si sám sebe, nevážíš si svého soupeře. Je to nebezpečné, nechutné a já těmito zápasníky opovrhuji,“ řekl a pokračoval.  

„Vitor Belfort byl jeden z nejhorších. Před 25 lety vtrhl na scénu a už tehdy to bylo jasné. Měl tělo zakrváceného Triceratopse. Vypadal, jako by bral tolik steroidů, že to bylo šílené. Ale bojoval dál, protože v začátcích se netestovalo. A vedl si velmi dobře, stal se šampionem v těžké váze. Když to Vitor vysadil, už to nebyl Hulk, ale vypadal jako použitý pytlík od čaje. Opravdu, vypadal tak strašně. Na jedné straně vypadá jako Neuvěřitelný Hulk. Na druhé straně vypadá jako průměrný chlap, jako táta, který jednou týdně cvičí.“


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *