Pešta vysvětluje, jak to má s vedením OKTAGONu a organizací

Viktor Pešta OKTAGON Neruda Novotný
Na konci minulého roku jsme byli svědky menšího nedorozumění mezi organizací OKTAGON MMA a tehdejším šampionem polo-těžké váhy Viktorem Peštou. Bylo totiž oznámeno, že se na turnaji OKTAGON 31 dočkáme titulových bitev Pirát vs Kincl a Pešta vs Puetz 2. Viktor však pohotově kontroval s tím, že o zápasu vlastně neví. Následně vysvětlil, že se o duelu sice jednalo, ale že nemá s OKTAGONem smlouvu a není jisté, jestli jí mít bude. Nakonec to dopadlo tak, že Viktor zamířil do PFL, kde ho zítra na cestě za milionem dolarů čeká první zápas s UFC veteránem Omarim Akhmedovem. Jaké má nyní Viktor s vedením OKTAGONu vztahy a jak připouští případný návrat?
Vlasto Čepo upřímně reaguje na Peňázovu UFC šanci

“Nevím,” reagoval Viktor Pešta v rámci streamu s fanoušky na dotaz, zda ještě bude zápasit v OKTAGONu. “Někdy v budoucnu třeba možná, ale teď jsem zkrátka v PFL, kde mám exkluzivní smlouvu, která mi neumožňuje zápasit jinde. V nejbližší a nebo dohledné době určitě ne… Momentálně samozřejmě nemyslím na to, že bych prohrál a byl vyhozený. Aktuálně jsem nastavený tak, že jsem součást turnaje, který chci vyhrát a co bude potom se uvidí.”

Viktor má totiž letos před sebou hned několik zápasů v rámci “základní skupiny”, protože PFL funguje systémem ligy. V první řadě tedy dojde na jednotlivé zápasy s tím, že jsou body za výhru i kolo, ve kterém se případně podaří vítězství získat. Ukončení v prvním kole pak logicky znamená zisk nejvyššího množství bodů. Po základní části se pak vytvoří pavouk a přichází na řadu klasické play-off, kdy výhra znamená postup do dalšího kola a prohra samozřejmě konec. Na vítěze pak čeká šek na milion dolarů.

“Nijak jsme se v poslední době nebavili. Nicméně to, že jsem přešel jinam vzali celkem profesionálně. Popřáli mi hodně štěstí. Myslím si, že tam není žádná zlá krev. Alespoň doufám,” doplnil pak Pešta, jaký má vztah s majiteli OKTAGONu Novotným a Nerudou.
 

Fight card PFL 1:

Clay Collars vs. Jeremy Stephens

Raush Manfio vs. Don Madge

Antonio Carlos Jr. vs. Delan Monte

Olivier Aubin-Mercier vs. Natan Schulte

Emiliano Sordi vs. Cory Hendricks

Alexander Martinez vs. Stevie Ray

Marthin Hamlet vs. Teodoras Aukstuolis

Omari Akhmedov vs. Viktor Pesta

Robert Wilkinson vs. Bruce Souto

Clinton Williams vs. Simon Powell


1 komentář na “Pešta vysvětluje, jak to má s vedením OKTAGONu a organizací”

  1. Pingback: Promotér Novotný otevřeně reaguje na Peňázovu UFC šanci | Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *