Pereira, Chandler a další tipují bitvu mezi Adesanyou a Stricklandem

UFC 293, Pereira

Očekávaný souboj Israel Adesanya vs. Sean Strickland by měl být na UFC 293 přinést zajímavou podívanou. Současný šampion střední váhy Adesanya se utká se Seanem Stricklandem v titulovém duelu střední váhy. Strickland nahradil zraněného Dricuse Du Plessise, ale bookmakeři nedávají Stricklandovi velké šance. Na tipsportu si na jeho vítězství můžete vsadit v kurzu 5,86! Jak tento souboj vidí zápasníci UFC?

„Tohle byla poslední kapka!“ zlobí se jindy ledově klidný Alex Pereira

Dne 10. září se v Sydney na turnaji UFC 293 utkají Israel Adesanya a Sean Strickland. Na UFC 287 na začátku tohoto roku Adesanya porazil Pereiru a znovu získal titul šampiona střední váhy. Předtím, než Pereira získal titul šampiona střední váhy, knockautoval Stricklanda na galavečeru UFC 276 a získal tak nárok na titulový duel.

Své tipy na očekávaný duel Israel Adesanya vs. Sean Strickland poskytli bojovníci UFC Cory Sandhagen, Michael Chandler, Alex Pereira, Paul Craig, Calvin Kattar, Brad Tavares, Gregory Rodrigues, Rob Font nebo Belal Muhammad.

Michel Chandler tipuje dominantní vítězství Izzyho. Dodává, že Adesanya je podle něj jedním z nejlepších MMA bojovníků současnosti a má báječný a nezaměnitelný styl. Stejně jako Chandler tipují i Corey Sandhagen, Gregory Rodrigues, Belal Muhammad nebo Rob Font.  

Alex Pereira naopak tipuje Stricklanda. Calvin Kattar sází také proti šampionovi a dodává, že Strickland může udělat velmi zábavný zápas a těší se na jejich tiskovou konferenci. Stejně tak si vybrali i zápasníci střední váhy Paul Craig a Brad Tavares, který se Stricklandem trénuje v gymu Xtreme Couture. „Sean je můj tréninkový parťák a kamarád. Někdy ho prostě miluju a někdy nenávidím, někdy obojí najednou, ale stoprocentně stojím za Seanem. Nyní se vrátím do gymu a pomůžu mu s přípravou na Adesanyu!“ řekl Tavares po vítězství nad Chrisem Weidmanem.  

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *