Peňáz vysvětluje odstoupení ze zápasu a odhaluje zranění

Peňáz Lohoré

Součástí velkolepého turnaje OKTAGON UDG, kterému vévodí boxerský duel Vémola vs Marpo, měl být i hodně zajímavý souboj Peňáz vs Lohoré. Nebýt pozvánky do Dana White´s Contender Series, tak se možná borci potkali při cestě za titulem šampiona střední váhy, ale takhle si to měli dát alespoň v boxu. Ve čtvrtek večer však přišla špatná zpráva. OKTAGON totiž potvrdil, že je Money zraněný a následně se ukázalo, že se pro Lohorého nepodařilo na poslední chvíli najít náhradu, takže se duel kompletně zrušil.

Jako houba! Kolik má Karlos Vémola pár hodin po vážení?

Matěj Peňáze se bohužel v sobotu v O₂ aréně nepředstaví. Zranění ruky mu zkřížilo návrat mezi provazy. Pro Alexe Lohorého usilovně hledáme náhradu,” informovala ve čtvrtek večer organizace OKTAGON MMA, na kterou v pátek navázal i Matěj, který odhalil, jaký problém mu znemožnil start na velkolepé akci.

“Jak již oznamoval OKTAGON MMA, musel jsem ze zápasu odstoupit skrze utržené vazy v zápěstí. Věřte, že nikoho to nemrzí více než mě. Aktuálně mě čeká rekonvalescence, abych byl připraven na 30.8. nastoupit v DWCS,” doplnil Matěj, k čemu přiložil i fotografii zraněné ruky.

Ondřej Novotný na veřejném vážení zmiňoval, že se za Peňáze hledala náhrada a že se hlásil například Hron, ale ten je oproti Lohorému o hodně těžší, takže se souboj nakonec úplně zrušil s tím, že Lohoré se nyní bude plně soustředit na titulový souboj s Patrikem Kinclem, který přijde na řadu v září na turnaji OKTAGON 35.
 

Matěje na konci srpna čeká souboj o UFC smlouvu, ve kterém se dle Wiki profilu DWCS utká s borcem jménem Sedriques Dumas, který to má v rámci MMA 6-0 s tím, že 4 zápasy ukončil via KO/TKO a jeden via SUB. Typově se jedná o hodně podobného borce, jako právě Matěj, což slibuje skvělou podívanou a hodně atraktivní souboj, na který se nyní Matěj po vyléčení zranění naplno soustředí.

OKTAGON UNDERGROUND – Fight Card

Hlavní karta

Karlos Vémola vs. Marpo

Miloš Petrášek vs. Samuel Krištofič

Jonas Magard vs. Václav Sivák

Ronald Paradeiser vs. Vladimír Moravčík

Václav Mikulášek vs. Michal Kotalík

Prelims

Leandro Silva vs. Marek Mazuch

Sedláčková vs. Koleva

Vladimír Lengál vs. Michael Krčmář

Milan Paleš vs. Jakub Bahník

Luděk Greguš vs. Alessio Malatesta

Melvin Mané vs. Adam Košut

Úvodní foto via OKTAGON MMA

  

2 komentáře na “Peňáz vysvětluje odstoupení ze zápasu a odhaluje zranění”

  1. Sakra, Paťas to mohl vzít a byla by sranda to vidět takhle poprvý na blind v boxu. By všem vypálili rybník 😂

  2. Pingback: Proč Peňáz odstoupil ze zápasu s Lohorém? Mohou za to utržené vazy v zápěstí - Ruik

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *