Pekelný kop na hlavu a rekordní UFC!

UFC

Byť se na první pohled mohla zdát fight card turnaje UFC Vegas 59 neatraktivní, tak si fanoušci přišli na své. Z turnaje na poslední chvíli odpadly dva zápasy a opravdu se zdálo, že se žádná velká podívaná konat nebude. Nakonec ale všech deset zápasů skončilo před limitem a na své jistě přišli i nároční diváci.

Diaz a Chimaev stručně reagují na Eminem promo jejich zápasu

UFC v sobotu zahájila svůj srpnový program historickým způsobem. Galavečer UFC on ESPN 40 v UFC Apex v Las Vegas přinesl ukončení ve všech 10 zápasech. Hlavní souboj večera však musel dojít až do čtvrtého kola, kde Jamahal Hill doslova doděl vyčerpaného Thiaga Santose.

UFC on ESPN 40 byla druhou akcí moderní éry v historii organizace, na které byly všechny zápasy ukončeny. Tou druhou byla UFC Fight Night 55: Bisping vs Rockhold v roce 2014, na které se odehrálo 11 zápasů. Na tomto turnaji se mimo jiné představil také Sam Alvey, který zde dokázal zvítězit na KO v prvním kole. Na galavečeru UFC on ESPN 40 byl však ukončený v prvním kole. Alvey si také “vylepšil” svůj rekord – v posledních devíti zápasech v UFC nedokázal zvítězit a zaznamenal bilanci 0-8-1, což je nejdelší série bez vítězství v organizaci UFC.

Na galavečeru se představil také vítěz The Ultimate Fighter 29 ve střední váze Bryan Battle. Ten si zároveň odbyl premiéru ve welterové váze a hned ukázal, že mu no váhová divize bude velmi vyhovovat. Už po čtyřiceti vteřinách vyslal na svého soupeře Takahashi Sata kop na hlavu a Sato okamžitě padl k zemi. 27letý Battle zatím podává dominantní výkony a v budoucnosti může být zajímavým nebezpečím ve welterové váze. První ukončení na KO/TKO v kariéře si připsal Vicente Luque, kterého ve třetím kole ukončil Geoff Neal a jeho “ruce z ocely”.

Bratr šampiona welterové váhy Kamaru Usmana Mohammed se stal vítězem třicáté sezóny The Ultimate Fighter, když ve finále těžkých vah knockoutoval Zaca Paugu. Vítězkou ženské muší váhy se stala Juliana Miller, která ve třetím kole ukončila Brogan Walker.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *